Z przykrością muszę stwierdzić że jakości kuchni w restauracji WAVE pozostawia wiele do życzenia. Byłem tam na kolacji ze znajomym i mamy obydwaj takie samo zdanie restauracja nie spełnia standardów do jakich aspiruje. Dlaczego:
- w restauracji nikogo nie ma (tzn gości) a to już o czymś świadczy
- ceny z karty są wysokie i wdaje mi się że najwyższe w 3 city jeśli nie najwyższe to na pewno z górnej półki co jest zrozumiałe w końcu to sieć Sheraton,menu raczej skromne nie zaskakuje ale powiedzmy lepiej mieć kilka super dań niż książkę z której nic nie można wybrać
- i najważniejsze jedzenie, zamówiliśmy polędwicę argentyńską którą obydwaj bardzo lubimy i jedliśmy wielokrotnie w życiu , otrzymaliśmy kawałek który trudno nazwać stekiem raczej mini stekiem który niestety nie udało się podać w wersji która zamawialiśmy ja chciałem krwisty dostałem średni znajomy chciał średni dostał wysuszony.
Deser przeciętny sernik kokosowy miał być specjalnością kuchni , mnie przypominał masowy produkt.Reasumując jeśli chcecie zjeść coś naprawdę dobrego polecam inne restauracje na pewno Tesoro, El Greco, Petit Paris. Ja już raczej nie skorzystam. Trochę szkoda Sheraton Poznań na niezła kuchnię.