calkowite lekcewazenie klienta (1) Witam. Niestety nie moge napisac niczego pochlebnego o Sheraton Sopot... W... Michal B. Rozczarowanie.... (2) Spodziewałem się czegoś więcej,tragiczna obsługa,mało smaczne jedzenie oraz... Krzysztof Bufet rodzinny (1) Balsam dla uszu i podniebienia : polecam , gdyż urzekająca, niespotykna... Lina
Uroczystosc rodzinna (1) Dziękujemy za umożliwienie nam spędzenia rodzinnej uroczystości urodzinowej w... Karina Ulubiony lokal (1) Cieszymy się, ze znaleźliśmy swoją restaurację na spotkania z rodziną i... Jubilat Studniówka (1) Jeśli chodzi o organizacje studniówek, Sheraton jest nr 1. Obsługa przemiła,... Krzysztof Spa (1) Byłam bardzo zadowolona ze SPA do czasu kiedy ważność karnetu została... Gdańszczanka Jak stać Cię na nich to idź gdzie indziej (4) Byłam tam na studniówce koszt 250 zł/osoba, a w zamian sala, na której dało... Pinat w gronie rodzinnym i przyjaciol (1) Wyborne miejsce na kilkugodzinne, rodzinne biesiadowanie. Dania dla kazdego,... Smakosz Niespodziewanie przyjemny wieczór (1) Duży wybór smacznych dań, dobre wino oraz bardzo pozytywnie nastrajająca... gość Dobry hotel (1) Pozytywy - bardzo na tak marynistyczny charakter tj.wystroj hotelu, buffet... nawakacjach delicje i dobry nastrój (1) Nie zgadzamy sie z niepochlebną opinią o restauracji Wave. Naszym zdaniem... morawa Wyśmienite jedzenie (2) Obsługa i jedzenie na najwyższym poziomie. Polecam!!! Aneta Klacja w RESTAURACJI WAVE (1) Z przykrością muszę stwierdzić że jakości kuchni w restauracji WAVE... Davinci Restauracja in Azja (1) Bylismy dzisiaj na kolacji w restauracji in Azja w Hotelu Sheraton. Ceny nie... Alan SPA SPA Polecam (1) Jedno z lepszych SPA w jakich byłem.Profesjonalna obsługa. Zbyszek SUPER - POLECAM (1) Zamowilem kawe mrozona z bita smietana , w innym sopockim hotelu 5-cio... piotr g. Sheraton - polecamy (1) Dobrze oceniam nowy sopocki Hotel Sheraton. zarowno wytroj - elegancki ,... Josef Bardzo pozytywnie (1) Odwiedziłem ostatnio hotel Sheraton, po prostu wpadłem na niedzielną... Zbigniew Bardzo polecamy (1) Nazwa Sheraton zobowiązuje . I nie zawiedlismy się ! Bylismy na... Jeremi