Klaman & Chrustowski

Fryzjerzy

Gdynia, Antoniego Abrahama 25/1

- opinia (1) Chodzę do Pani Madzi od kilku lat, zawsze wychodzę bardzo zadowolona, zarówno... Nie polecam (1) Niedawno bylam u pani Magdy na rozjaśnieniu końcówek. Pani podczas kiedy... Nieistotne Zadowolona (1) Od kilku lat jestem stałą klientką Madzi. Świetne uczesania i upięcia na... Aga
Kreatywność w oszpecaniu klienta (1) Konkretnie nie polecam usług Pani Magdy. Miała mi zrobić trwała. Niestety... Katarzyna Jak zmiany to tylko do JARKA!!!! (1) Strzygę się u niego od ładnych kilku lat i ani razu się nie zawiodłam :)... Ania polecam! (1) Trafiłam do Pani Ewy w styczniu 2015 roku i od tej pory nie wyobrażam sobie,... Martyna mega ok! (1) Jeśli kobieta patrzy w lustro po działaniach p.Jarka i się uśmiecha na swój... e.bernat Przerost formy nad treścia p.Jarka (3) Umówiona była na daną godzinę,przyjechałam wczesniaj o 15 mninut wchodze do... Niezadowolona Eksperci od włosów kręconych i falowanych (1) Ewa potrafi rewelacyjnie wycieniować włosy kręcone i falowanie! Mam włosy... Joanna EWA (1) polecam Panią Ewę !! Bardzo sympatyczna, profesjonalna z ciekawymi pomysłami... Aleksandra przebrała się miarka, idź do Jarka! (1) polecam pana Jarka, świetny fryzjer a do tego w czasie strzyżenia można... wojtek niebotyczna cena! (1) za podcięcie końcówek (1cm), bez modelowania,z wysuszeniem (wszystko trwało... Zdegustowana bardzo polecam rewelacja! (1) trafiłam z polecenia do pana Jarka ,opłacało się prawdziwy profesjonalista... beatka nie bardzo... (1) Z usług fryzjerskich Magdy korzystałam parokrotnie. Na początku byłam... m... RAZ SPRÓBOWAŁAM -NA ZAWSZE ZOSTAŁAM!!! (1) CZesc!!Jestem dumną klientką Magdy,nie dość że wpadasz do Magdy i Jarka i... Iwona Rewelacja! (2) Do tego fryzjera chodzę od lat - nikt inny nie potrafi zająć się moimi... Katia Klientka Jarka (1) Dla zrównoważenia negatywnych opinii, które się tu pojawiły, chcę powiedzieć,... Ania Ziółkowska opinia (1) a mnie nie podpasowalo.fatalnie mi wystrzepiono wlosy chociaz zaznaczylam ze... zamojska Naprewde super (1) Jedyny fryzjer gdzie moge usiasc i powiedziec: tnij. mam pelne zaufanie. Polecam Marecki Super (1) Jestem bardzo zadowolony, obsluga sprawna, atmosfera fantastyczna, obsluga... xxx