Klęska Bojana

Tego sie juz nie da wytrzymac znowu zagwiedzie niepotocznie urochomione, ciagle te okropne zdechle padlino samochody kurierow, brak lidla, dziury powodne, zamiast soli piasek, 10% podwyżki cen nie piczcie taka prawda! Wojt sio!!! Nie damy zamgotywać Bojana i Czelna! Sosy w pola zamiaat piachu wziac zasypac dziury pani od dworkow wstyd te dziury przy tylu weselach ale dowsela njen sje nie zagoi!!! Pozdrawjam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Klęska Bojana

Zapomnialem o budowy stacji skm i tnieciu drzew naszych pluc i zaoraniu jumbostrady na zakrecie przez. No.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Artek, mógłbyś przetłumaczyć na język polski?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaczął się weekend
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Artek nie wiem co masz za towar ale chce tylko polowe z tego
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Towar Artka leży zapewnie w lasku za lewiatanem, czytaj różnokolorowe puszki o pojemności 500ml.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Klęska Bojana

Nie wiem co Pan bierze, ale prosze przestac, albo zmienic lekarza :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Klęska Bojana

Artek odpal polowe towaru rysiowi moze sie wtedy pomyli i zrobi cos dla ludzi a nie dla siebie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używaj człowieku poprawnego języka polskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Se nie umiera pycytac co je wuma psysam. Busem nyli tu mną wsysca biła. A tu se ulegała nauczycielka bum se z nosy śmarka wycirl o łuwka. Mumka mną smaku tarła bom slaby z nauki był. Czasem i dobrze pomyślał. A łe mumka zmerła heksy ostały i sem cegły kupił za nich i tyle mogą z wamci posmergac na cegły. Zdruwia i żuwich snyych dórzki heh.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

Przyłączenie Bojana do Gdyni (122 odpowiedzi)

Patrząc na obecny kształt gminy, przynależność Bojana do gminy Szemud wydaje mi się przestarzała....