Basia - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona. Super atmosfera, profesjonalizm, miła obsługa. A... Basia Kamil K - ocena (1) Bardzo dziękuję Pani Julii oraz całemu zespołowi Kliniki za profesjonalizm i... Kamil K Edyta Ellwart - ocena (1) Klinika MVDZ to miejsce z duszą , gdzie w 100 % możesz się oddać wyjątkowej... Edyta Ellwart
Tetyana - ocena (1) Z całego serca polecam to miejsce! Z wejścia do Kliniki czuć pozytywną... Tetyana Dorota - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu - pani Ola wszystko dokładnie... Dorota Dorota - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu - pani Ola wszystko dokładnie... Dorota Patrycja - ocena (1) Starannie i profesjonalnie wykonany zabieg endermologii, a do tego piękne... Patrycja Agnieszka - ocena (1) Polecam bardzo Panią Karolinę , zrobiony miałam zabieg onda ( już po jednym... Agnieszka Paulina - ocena (1) Polecam serdecznie Panią Edytę. Wykonała mi zabieg hydroksykapadatyd wapnia.... Paulina Paweł - ocena (1) Skorzystałem z depilacji laserowej, zabieg szybki i bezbolesny, przyjemna... Paweł