asia - ocena (1) polecam! fachowa praca i przesympatyczna obsługa! :) asia Kasia - opinia (1) Polecam! Korzystam regularnie od 2 lat Kasia Anna - opinia (1) Polecam! Relaks zapewniony w 100% Będę wracać Anna
Agnieszka - opinia (1) Fajne,przyjazne miejsce,szkoda tylko,że ukryte i ciężko było je znaleźć.No... Agnieszka Iwona - opinia (1) gorąco polecam, jestem bardzo zadowolona, od dłuższego czasu chodzę na... Iwona Polecam!!!! (1) Rewelacyjna kosmetyczka Pani Ewa!!!! Bardzo dobrze dobiera zabiegi do rodzaju... Ewa Idealna stylizacja rzęs (1) Bardzo miło wspominam wszystkie wizyty w Klinika Morena. Świetne podejście... Klientka Profesjonalizm w każdym calu! (1) Miałam niewątpliwą przyjemność być gościem (tak się czułam) Kliniki Morena i... Beata Zabieg godny polecenia ! (1) Miałam ogromną przyjemność skorzystać w Klinice z zabiegu Geneo. Mają... Anna Moje ulubione miejsce! (1) Z radością piszę pierwszą opinię! Wspaniałe miejsce! Przesympatyczna i bardzo... agata Zadowolona (2) W ubiegłym roku wiosną trafiłam do Kliniki na zabiegi endermologii. Potem... Kasia Redukcja cellulitu,ujędrnianie skóry (1) Rewelacja! Jestem bardzo wdzięczna klinice - dzięki Paniom moja skóra jest... Ania Rewelacja! (1) Korzystam z usług Kliniki i jestem bardzo zadowolona! Chodzę na endermologię... Monika Profesjonalnie,sprawnie i niedrogo (1) Skorzystałam pierwszy raz po namowie koleżanki - akurat była promocja na... Monika polecam (1) profesjonalnie, relaksująco i miło. Dosc duzy wybor zabiegów- mozna cos... Liv