Klinika Neurochirurgii

Neurochirurdzy Chirurdzy Szpitale

Gdańsk, Mariana Smoluchowskiego 17

Justyna - opinia (1) Dziękuję Panu doktorowi Ręcławowicz za przeprowadzoną operację kręgosłupa i... Justyna Irena - opinia (1) We wrześniu miałam operację kręgosłupa. Chciałabym serdecznie podziękować... Irena Beata - opinia (2) Jestem po operacji kręgosłupa - cudowne ręce neurochirurgów dały mi nowe... Beata
Am - opinia (1) Przecudowna opieka, wspaniali lekarze Am Neurochirurgia w UCK (1) Zespół lekarski jak i pielęgniarski na najwyższym, europejskim poziomie. Dr... Beata OPERACJA ,ODZIAŁ NEUROCHIRURGI (1) Bardzo dobre warunki na oddziale neurochirurgii UCK (pomoc pielęgniarska,... pacjentka ANIA - opinia (1) Dr. Operował krwiaka mózgu mojej mamie. Wspaniały, ciepły człowiek. Po... ANIA neurochirurg Daniel Ręcławowicz z UCK (1) Doktor Ręcławowicz wspaniały lekarz, który zlitował się nade mną i jestem... Monika Uzasadnienie (1) W Klinice miałam przeprowadzaną stabilizację odcinka lędżwiowego . Uważam że... Iwona ... (4) opłata za wjazd na teren szpitala. W poniedzialek odbierałem matke ze... wrc78