Klinika telefonów

Serwis i naprawa telefonów komórkowych

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Damian - ocena (1) Jest wporzo telefony żyją i mają się dobrze Damian Daniel - ocena (1) Serwis i Pan obsługujący konkretny uprzejmy . Usługa wykonana nawet szybciej... Daniel Agnieszka - ocena (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybki czas naprawy. Najlepszy serwis... Agnieszka
Daniel - ocena (1) Super sklep , mieli case do Huawei P 30 pro a w zeszłym tygodniu w Krakowie... Daniel Magdalena - ocena (1) Serwis na 5+. Polecam! Profesjonalne doradztwo i przemiła obsługa. Magdalena Wiktoria - ocena (1) Przemiła obsługa, szybki serwis, telefon wygląda jak nowy. Bardzo polecam! ️ Wiktoria Julka - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona! Pan bardzo sympatyczny i pomocny. Wszystko poszło... Julka Michał - ocena (1) Fachową pomoc za rozsądne pieniądze. Super lokalizacja w samym centrum.Ekran... Michał Beata - opinia (1) Bardzo polecam,miła i sprawna obsługa . Przystępne ceny. Naprawiałam ekran w... Beata Itteescalera - opinia (1) Wymiana ekranu z dnia na dzien w bardzo przystepnej cenie. Itteescalera Gosia - opinia (1) Przy kupnie nowego telefonu, zadzwoniłam do punktu wcześniej już poleconego.... Gosia Michał - opinia (1) Szybką obsługa dobre ceny profesjonalizm Michał Asia - opinia (1) Świetne miejsce, sprawna obsługa, bardzo przystępne ceny, polecam! Asia Asia - opinia (1) Świetne miejsce, sprawna obsługa, bardzo przystępne ceny, polecam! Asia Dominika Tybuszewska - opinia (1) Miła rzetelna i swietnie wykonana obsluga oraz przyzwoite ceny;-)) polecam:) Dominika Tybuszewska Paulina - opinia (1) Serdecznie polecam! Bardzo miła obsługa i ceny przystępne:) Paulina Kac0et - opinia (1) Bardzo miła obsługa polecam wszystkim Kac0et Michał - opinia (1) Zabezpieczyłem ekran folią hydrożelową na miejscu.Dobrali mi na miejscu... Michał Greg - opinia (1) Telefon naprawiony. Nie ma do czego sie przyczepić.. Greg Lukasz - opinia (1) Profesjonalna obsluga, niskie ceny, szybka realizacja.W salonie Huawei... Lukasz