Barbara Pałasz - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa, szybki termin realizacji oraz... Barbara Pałasz Małgorzata Golubko - opinia (1) Firma godna polecenia! Kontakt fantastyczny, szybka dostawa i produkt bardzo... Małgorzata Golubko Basia - opinia (1) Polecam, współpraca była idealna. Od fachowego doradztwa przy pierwszej... Basia
Patryk - opinia (1) rok temu Nie spodziewałam się tak dużego wyboru płytek kamiennych ,... Patryk Paweł - opinia (2) Szanowni Panstwo serdecznie przestrzegam przed obsługą niekompetencja pana... Paweł Maria Dąbrowska - opinia (1) W salonie Klink Gdynia zamawiam kamień naturalny, płytki gresowe, armaturę... Maria Dąbrowska Dramat! (1) Niestety ogromna niekompetencja, wiele niespełnionych obietnic,... Tomasz * * * * * (1) Rewelacja pod każdym względem.I wielki plus za cierpliwość. Basia Bardzo rzetelnie + milo. (2) Panie ktore tam pracuja znaja sie na rzeczy :) Kafle z paradyza -> 3 dni (w... sean Nie polecam! (1) Zgadzam się z Panią Ewą - pracownicy firmy nie umieją liczyć. Zamówiłam kafle... klientka Polecam!!! SUPER OFERTA KAMIENI NATURALNYCH (1) To nie pierwszy dom, który realizuję z tą firmą i napewno nie ostatni. Już... Piotr bardzo OK (1) Sklep moze wyglada może troszke jakby ktos tak bez ladu poukladal tam kafle.... Paweł NIE TRAĆ CZASU!!!!!!!!!! (1) JEŻELI CHODZI O OBSŁUGĘ, TO DALEKO SZUKAĆ LEPSZEJ!! WIEM CO MÓWIĘ,... ANIA Ewa - opinia (1) Kafle zamowione 5.03 mialy byc po 3-4 tyg., dzisiaj mamy 16.04, a kafle beda... Ewa