Klub Bilardowy 8 Bila

Kluby bilardowe

Gdynia, Jana z Kolna 36

Najlepsze miejsce na grę w bilard (1) Najlepszy lokal bilardowy w Gdyni. Stoi o kilka klas wyżej nad U7, znacznie... Radek - opinia (1) Doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu i podszlifowania umiejętności... Całkiem, całkiem (1) Fajny klimat - dużo przyjemniej niż w U7. Sporo stołów. Dużo miejsca. Można... gość
Klub dla miłośników (1) Bylem mile zaskoczony jak pan z obslugi zobaczyl, ze mamy problem z zasadami... Magnum Standardy rodem z poprzedniego ustroju (1) Właściciele lokalu powinni poważnie zastanowić się nad podejściem do klienta.... zniesmaczony Nie polecam (1) Obsługa klienta na beznadziejnym poziomie. Wykupiłem ze znajomymi stolik na... PredatorXL podziemia, eremia, absolutnie nie (1) Byłam wczoraj - pierwszy i ostatni raz. Stoły generalnie zajęte wszystkie,... Leeluu To jest klub sportowy a nie lokal do imprezowania !!! (1) jeżeli ktoś chce nauczyć się grać w bilard... to tylko tam!!! Tomek W. ... (2) Witam , no cóż byliśmy ze znajomymi w w/w klubie i nie oczekiwaliśmy zbyt... gracz klub w miare OK ... obsluga niestety nie ma stylu... (1) bylem z dziewczyna 1 raz w tym klubie, wszystko zaczelo sie ok,... marcin SUPER !!!! (1) Jestem zaskoczony poprzednią tak bardzo negatywną opinią o klubie.Odwiedzam... G.J. .... (1) jak w temacie, banda chamow i prostakow! na rezerwacje telefoniczna uzyskalem... exe Właściciel nie przyjemny i arogancki (1) Wady: 1) chorobliwe mniemanie o swojej wyższości (dot właściciela) 2)... Nablek Tomek z Wałbrzych:) - opinia (1) Do klubu prowadzą dwie matutkie strzałki przez co ciężko trafić!!(sprawcie... Tomek z Wałbrzych:) gracz - opinia (1) brudne , krzywe i rozpadające sie stoły .śmieszne zasady wprowadzone przez... gracz Najlepszy sprzęt do gry... (1) ... ale mogliby pomyśleć o jakiejś wykładzinie, byłoby o wiele lepiej. Spark