Klub Malucha Liliputki

Żłobki

Gdańsk, Żwirki i Wigury 6/3

mnmn - opinia (1) Gorąco polecam, dziecko chętnie idzie do żłobka i wraca szczęśliwe :) mnmn Zadowolona mama - opinia (1) Córka bardzo chętnie chodzi do żłobka a ciocie które tam pracują wkładają... Zadowolona mama Mama - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z tego Żłobka szczerze ,profesjonalna opieka po... Mama
Rodzice - opinia (1) Przyjazna atmosfera dla dzieci, ciocie kochające i witające dzieci z... Rodzice Agnieszka - opinia (1) Wspaniała, rodzinna atmosfera, ciocie kochane Mia od malucha do starszaka... Agnieszka Mama - opinia (1) Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z podjętej 2 lata temu decyzji, nasz syn... Mama Patrycja - opinia (1) Będziemy wspominać ten żłobek bardzo ciepło, szczególnie pracującą tam Ciocię... Patrycja Katarzyna - opinia (1) Cudowne, bezpieczne miejsce - liczne zajęcia i atrakcje wspaniale rozwijają... Katarzyna Justyna Grzeszkiewicz - opinia (1) Wspaniały żłobek, bardzo profesjonalna obsługa, czysto, dzieci zadbane,... Justyna Grzeszkiewicz Iza, mama Stasia - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki, z której korzystaliśmy w żłobku... Iza, mama Stasia Ja - opinia (1) Córką jest zadowolona i chętnie tam chodzi Ja Karolina - opinia (1) Nasza przygoda ze żłobkiem po prawie półtorej roku dobiegła końca. Liliputki... Karolina Rodzice - opinia (1) Miejsce pełne ciepła i dające nam pewność , że dziecko jest w dobrych rękach,... Rodzice Mama - opinia (1) Mega pozytywne miejsce . Serdeczne ciocie . Wspaniałe rozwijające zajęcia.... Mama Zadowolona mama - opinia (1) Z całego serca polecam Klub Malucha Liliputki. Moja córka czuje się tam... Zadowolona mama Gorąco polecam (1) Miejsce pełne serca . Ciocie bardzo zaangażowane w swoją pracę. Czysto,... Zadowolony tata Żłobek numer 1 (1) Z całego serca polecam żłobek. Miejsce pełne zaangażowania i profesjonalizmu.... Joanna Zadowolona mamuśka ! (1) Szukalam dlugo odpowiedniego miejsca dla mojego Malucha :D i znalazlam !!... Karolina