Klub TAN

Kluby, dyskoteki

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 63/6

A - opinia (1) podobno ludzie po 30-tce mają wstęp za free. Ciekawe...Ostatnio w sobotę mnie... A Pan cieć na bramce (1) Muszę przyznać, że od 40 lat mieszkam w Trójmieście nigdy nie spotkałam się z... Magda Sztos (1) Wystrój zamierzone bogate retro, selekcja muzyczna jak wyżej, klimat... Bartek
Tragedia (1) Lokal fajny muzyka super szkoda ze na wejściu tak bardzo odstrasza stary... Kaśka Porażka 20zl wstęp (1) ... Ilka Fatalny... (1) Bardzo niemiła obsługa...pan na wejściu jeszcze ok, ale młody kelner w środku... Karolina Ujdzie (1) Muzyka dramatyczna, nie wiem skąd są wodzireje (bo przcież nie dj'e), ale... Aleksander Pan wpuszczalski z broda (2) Bylysmy na paniejskim Pan wpuszczalski uwaza sie za Boga. Zwerbowane na ulicy... masmea nie polecam (1) podane godziny otwarcia nie odpowiadają rzeczywistości 22-5, nagle muzyka... sol Obsługa beznadziejna (1) Pan ochroniarz uważa sie za nie-wiadomo-kogo. Koleś stoi w przejściu i zatyka... Iwka Świetne miejsce! (1) Miałam przyjemność pojawić się na samym otwarciu. Piękny wystrój, miła... Małgosia