Klub na plus. Bałem się przed pierwszą wizytą, że klub będzie pełen dresiarni z Wrzeszcza. Okazało się, że tego typu klienta tam nie ma. Jak na centrum bardzo fajna atmosfera. Imprezy sobotnie nawet w wakacje cieszą się dużym zainteresowaniem, a w późnych godzinach parkiet jest dość zapełniony, bez małolatów. W klubie lecą hity, każdy znajdzie coś dla siebie, wiec nie rozumiem narzekania na dja. Grałem również w tygodniu w kręgle ze znajomymi, w głośnikach leciał rock, pewnie za sprawą Pana kierownika w długich włosach i pana chyba Kacpra od kręgli. Fajnie, ponieważ mało jest teraz lokali gdzie można usłyszeć coś bardziej ambitnego niż lalala nanana i umbrela itp. Podsumowując, lokal na plus. Można zagrać w kręgle. Zjeść hamburgera. Napić się piwa i wypić drinka w fajnej cenie. Obsługa miła. No i czasem poleci fajna muzyczna, która podkreśla fajną atmosferę pozbawioną dresiarstwa i małolactwa. Ja polecam, moi znajomi też. Jeszcze nie raz do Was wpadniemy i czekamy na imprezę na dwóch parkietach. Pozdrawiam