Masakra (1) Zostałem tu pobity przez pracowników wyladowałem w szpitalu na ojomie z... Były klient Bomba (1) Świetne imprezy tematyczne (wesela, hawajskie) Dobra obsługa, dobre drinki... tom Super (1) Bylem tydzien temu. Bardzo przyjaznie. Siedzialem na kanapie blisko parkietu.... Entuzak
Słabo (2) Drinki na maxa rozcieńczone. Strasznie długo czeka się na zamówienie przy... Iwona Słabo, nie polecam (1) Duchota niesamowita powinni zainwestować w wentylatory... muzyka baardzo... Dawid Odradzam! (1) Na wejściu wita nas ochroniarz cham sentencją "kurtki do szatni" (płatnej)... Filip Nigdy wiecej ! (1) Impreza zorganizowana dla ponad 100 osób z cateringiem - szwedzkie stoły... Nat Nie polecam nikomu !!! (1) Ten klub to totalna żenada... Jedyną pozytywną rzeczą jest wystrój, do... niezadowolona klientka Super Klub POLECAM !! (1) Klub bardzo fajny , przede wszystkim dużo miejsca i wystrój bardzo ładny !!... Zadowolona Kartuzy w centrum Gdańska (1) Obsługa: "Barmani" kompletnie się nie wyrabiają, nie wiedza też co to uśmiech... Człowiek Gastronomii skrzypce na imprezie?! (1) Klub spoko, ale te skrzypce?! Tragedia! Kto to widział żeby na imprezie w... koliber STYPA (1) STYPA W KLUBIE, 1 OSOBA TAŃCZĄCA NA PARKIECIE, DJ NAWET NIE POSIADA MIKROFONU... lolitkaa Prawdziwy kosmos (1) Byłam tam pierwszy i ostatni raz. Od początku wejścia obsługa lokalu robi... Magda .... (2) Do klubu ogólnie nic nie mam. Muzyka niezła, wystrój też ok i podsumowując... Piotr Dobre imprezy na dwa parkiety (1) Odwiedzam ten klub jak robią imprezy na dwa parkiety, jest wtedy sporo ludzi... tancerz Tragedia (4) Ostatnio znajomy polecił nam ten klub że wejście za free, muza do tańczenia,... Marek Klub we Wrzeszczu bez dresiarni (1) Klub na plus. Bałem się przed pierwszą wizytą, że klub będzie pełen dresiarni... Wiciu z okolicy super klub ale gorzej z muzyka (1) Klub ładnie urządzony, dużo miejsca, przestrzennie, super wystroj, fajny... Tajemniczy klient dobry klub (2) Jak dla mnie ten klub jest świetny. Miła obsługa, przyzwoite ceny. Nie wiem o... imprezowiczka Klienta mają w tyłku.... (2) Klub Kosmos na swojej oficjalnej stronie deklaruje że co niedzielę o 20.00... MK