Krzysztof - ocena (1) Pokona każdą usterkę,postawi prawidłową diagnozę polecam Krzysztof antek - opinia (1) Tak sobie. Długo czekałem i trzeszczy antek opinia (1) Dziękuję za profesjonalizm i wykazanie empatii dla klienta. Pozdrawiam. Cecylia
Zablokowana stacyjka Clio 2000 r. (1) Po dwóch tygodniach samodzielnej walki z zablokowaną stacyjką w starym Clio... Patrycja Extra (1) Szybko, solidnie, sprawnie i tanio:)) Maryla NAJLEPSZY! (1) Najlepszy w całym 3city! Polecam każdemu, szybko sprawnie i taniej niż u... Dawid Polecam (1) Szybka pomoc w wigilijną noc. Profesjonalnie. Polecam Mateusz Passat - opinia (1) Fantastyczna obsluga, profesjonalny serwis oparty na wieloletnim... Passat Zdecydowanie polecam! (1) Mimo późnej pory pan przyjął zlecenie i po pół godzinie przybył na umówione... Tomek Warty polecenia! (1) Profesjonalna naprawa zatrzaśniętego zamka w drzwiach, szybkie dotarcie na... zadowolony klient Szczerze polecam! (1) Zlosliwosc rzeczy martwych. Spadl mi kluczyk do samochodu i wypadl chip od... Seat POLECAM (1) Szczerze polecam. Szybko, sprawnie, dokładnie i miło. Zgubiłam kluczyki od... Magda wkladka ford (2) POLECAM KLUCZMANA!!! stary ford - klasyczny problem z otwieraniem drzwi...... zadowolona :) zdecydowanie ODRADZAM !!! (2) obsługa - inne ustalenia przed wykonaniem usługi, a zupełnie inna i... Ostatni Klient mieszane uczucia (1) 31.10 kłopot z zamkiem, więc 1.11. nie pojadę na groby. Z rana umawiam się... Krys Pełne zadowolenie! (1) Był weekend, sobota po południu... Małe piwko na kaca i klucz od drzwi pęka.... MiśKolaa