Kobieta się nie nadaje

Więc tak, kobieta która pełni rolę rzecznika praw konsumentów w gdyni absolutnie nie nadaje się na to stanowisko , korzystalem 3 razy i zawsze mówi że to ciężka sytuacja że nic nie zdzialam , skorzystałem ze wskazówek rzecznika praw konsumenta z warszawy i odzyskałem pieniądze za telefon bo gdyński rzecznik odmówił mi pomocy, Pani zachowuje się jakby pracowała tam za kartę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro warszawski rzecznik pomógł w sprawie zaś gdyński nie to znaczy,że powinna nastąpić w Gdyni zmiana rzecznika praw konsumenta na bardziej skutecznego w swoim działaniu na rzecz konsumenta,ponieważ pracę rzecznika praw obywatelskich ocenia się po efektach Jego pracy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

tam już nie widziałem tej Kobiety zobaczymy jak obecny rzecznik pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłem tam kilka razy. I za każdym razem trafiałem na Panią bardzo sympatyczną, miłą i uprzejmą, która zawsze mi pomogła od ręki napisać pismo. Wiem, że tam pracuje kilka kobiet (chyba trzy) i jeden raz trafiłem na tą niemiłą....Fakt, że ta pani pracuje chyba tam za karę! Teraz znowu się wybieram i mam nadzieję, że będzie tam pracownik na wysokim poziomie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1