tam są dwie panie (2) jedna krótko ale konkretnie star się naświetlić pomoc druga szczupła najpierw... Ala Uważam, że to darmozjady za pieniądze podatników (2) Napisałem z prośbą o pomoc w odwołaniu od reklamacji. Otrzymałem odpowiedź,... Kwiatkowski Express Zero zainteresowania. Rzecznik do wymiany !!! (1) Potwierdzam rzecznik pełni role tylko odpowiadania odmownego. Nie zajmuje się... Tomasz
Nie wiem co tu wpisać (1) potwierdzam brak zainteresowania przedkładanym tematem. szkoda fatygi Jerzy Osoba niekompetentna na stanowisku Rzecznika Praw Konsumentów. (1) Po pierwsze pytam się, gdzie jest moja opinia wystawiona w marcu ??? -... J.M. firma telekomunikacyjna (1) Kobieta która pełni rolę rzecznika praw konsumentów w gdyni absolutnie nie... R.S. Wzorowa pomoc (1) Bardzo miła Pani wyjaśniła wszystko i poradziła co robić w przypadku łowców... djrtk eh (1) Ta Pani reprezentuje przeciwna strone sporu ,szkoda czasu i fatygi. MIROSLAW Kobieta się nie nadaje (4) Więc tak, kobieta która pełni rolę rzecznika praw konsumentów w gdyni... Gdynianin