Kocham Pierogi

Pierogarnie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Franciszka Hynka 65

Dekresz - ocena (1) Bardzo smaczne pierogi. Polecam Dekresz Radosław - opinia (1) Świetne miejsce z pysznym jedzeniem i sympatyczną obsługą Radosław Art - opinia (1) Bardzo dobre pierogi, jak domowe. Art
Andrzej - opinia (1) Super jedzenie i świetna obsluga. Warto zajrzeć Andrzej Justyna - opinia (1) Miła obsługa, bardzo dobre miejsce, prosta i smaczna kuchnia. Polecam. Justyna Hania - opinia (1) Zawsze biorę pierogi mrożone do domu. Duze, pyszne farsze i delikatne ciasto.... Hania Ola - opinia (1) Często korzystam, gdzie indziej nie kupuję, sprawdzałam! Ola 89 ;) - opinia (1) Po prostu dobre pierogi i czego chcieć więcej. Miła obsługa, schludne... 89 ;) Ja - opinia (1) Dobre pierogi w spoko cenie. Biorę mrożone i mam zawsze gotowy obiad. Lokal... Ja Pyszne pierożki (1) Polecam odwiedzić to kameralne miejsce i spróbować pierożków jak u Babci :) Andrzej Mirosława (1) Bardzo się popsuły .Pierogi z mięsem były z kurczaka ! i odrobiną... Mirosława Polecam ! (1) Pierogi, pyszne, domowe, bardzo dobry stosunek grubości ciasta do ilości... Ania Pyszne (1) Jedne z najlepszych pierogów jakie jadlam Ewa C polecam (1) bardzo dobre pierogi mięsne 77