Kofeina

Kawiarnie i herbaciarnie Bary przekąskowe

Gdynia, Antoniego Abrahama 41

Eulalia - ocena (1) Bardzo przyjemne, odprężające wnętrze. Przepyszne śniadanie z poranną kawą.... Eulalia Eulalia - ocena (1) Ciekawe wnętrze sprawia uczucie błogiego spokoju. Przepyszna kawa i ciasta... Eulalia Wiosna - ocena (1) Świetne miejsce z super obsługą! Od lat niezmienna jakość! Wiosna
Kofeina - opinia (2) Kilka razy zdarzyła się taka sytuacja, że sprzedano nam kawę i desery... Kofeina Kasia - opinia (1) Dobre miejsce z klimatem. Obsługa 5+ uśmiechnięte,przemiłe dziewczyny.... Kasia Piotr - opinia (1) Polecam super smaczne ciasta i kawa Piotr Bardzo przytulnie i smacznie (1) Fajna kawiarnia w centrum miasta, dwa poziomy, góra bardzo przytulna, wygodne... AnkaP Drogo i słabo, nie polecam. (1) Zdecydowanie smaczniejszą kawę można wypić na stacji benzynowej. Ceny w... Klient Polecam!!! (1) świetny klimat, pyszna kawa, ładny wystrój, dobra muzyka, miła obsługa. To... Magdalena Ciepłe, domowe klimaty (1) Bardzo przyjemne miejsce, pyszna lemoniada i ciekawe warsztaty. Byłam... Magda Po prostu Świetnie! Bardzo przyjemne i klimatyczne wnętrze. (1) Do wystroju i klimatu tam panującego nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń.... Zbigniew Ciekawe miejsce (1) Bylam tam pierwszy raz. Ciekawie zrobione miejsce u góry (są 2 piętra).... Nika Idealnie! (1) Bardzo pyszna kawka, świetny klimat na dwóch piętrach. Brownie oszałamiający... BartekOr 3XTAK (1) Podobało mi się. Poprostu. Klimatyczne wnętrze (u góry jest ciekawie, fajnie... expenza Rewelacja, od teraz stała miejscówa na kawę z ciastem (1) Przede wszystkim zachwyciło mnie wnętrze. Przytulne i wygodne, zarówno parter... Natalia Nigdy wiecej! (1) Oferta śniadaniowa: croissanta (z Biedronki obok za 1 zł) w cenie 7 zł,... Marta