Koleżanko, jesteś tu? :)

Cześć, mam 28 lat i na wstępie zaznaczę, że jestem facetem. Mam dość specyficzną i złożoną osobowość, która bywa dla mnie przekleństwem. Choć na co dzień funkcjonuję jako mężczyzna, to niekiedy odczuwam potrzebę poczucia się kobieco. Ta potrzeba nie zrodziła się dziś a towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa. Nikt w moim otoczeniu nie zdaje sobie sprawy jaki sekret skrywam. Obecnie nie bardzo widzę osoby, które mógłbym wtajemniczyć, być może przegapiłem dogodną okazję a może zabrakło mi odwagi. Dlatego postanowiłem przemóc się i napisać o tym, tu na forum. Może akurat przeczyta to osoba, dla której to nic wielkiego i nawiążemy kontakt. Nie mam nikogo, z kim mógłbym dzielić zainteresowania kobiecymi tematami. Tymi błahymi, jak i poważnymi. Dlatego właśnie szukam kumpeli, bez ukrytych podtekstów. Wiek nie ma znaczenia, ważne jest wzajemne zrozumienie i dobry kontakt. W relacjach międzyludzkich cenię przede wszystkim lojalność. Poczułbym się podle będąc obmawiamy i obśmiewany za plecami przez osobę, której zaufałem. Poza tym myślę, że nie różnię się za bardzo od większości ludzi. Lubię spędzać czas na oglądaniu filmów i seriali. Bywa, że się wzruszę, choć na ogół towarzyszy mi poczucie jaki to nie jestem ironiczno-sarkastyczny. Lubię prowadzić długie rozmowy i myślę też, że jestem dobrym słuchaczem. Lubię fotografię, przeglądam modowe pisemka. Chadzam na siłownię, by pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów. Niestety nie służy temu zamiłowanie do kalorycznych przekąsek. Nie służą też podróże do miejsc, w których jedzenie smakuje w sposób niezapomniany. Jeżeli uważasz, że moglibyśmy się polubić, to proszę zostaw mi wiadomość na floraldress@wp.pl
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Koleżanko, jesteś tu? :)

Hop hop?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koleżanko, jesteś tu? :)

aleksandra.obsyder@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Choć na co dzień funkcjonuję jako mężczyzna, to niekiedy odczuwam potrzebę poczucia się kobieco. Ta potrzeba nie zrodziła się dziś a towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa"

Wybierz się do psychiatry, to się leczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Hej, czy jest tu ktoś, kto tak jak ja szuka nowych znajomości? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak na powaznie? Chyba wystraszyles kolezanko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No trudno. Szukam osób, które nie miałyby problemu z akceptacją mnie, dlatego wspominam o swojej odmienności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale o co dokładnie chodzi, bo może się przebierasz za Drag Queen czy coś? Post długi dałeś czytać się nie chce. A w dzisiejszych czasach sms krótkich to już w ogóle. Ja mogę pogadać. Może skype ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drag queen to dość konkretny, przerysowany wizerunek sceniczny. A ja nie chcę wyglądać karykaturalnie, ani nikogo szokować. Od czasu do czasu w zaciszu domowym lubię się kobieco wystylizować i chociaż w ten sposób uczynić za dość namiastce kobiecości, która jest we mnie. Kto nie chce niech nie czyta, ja chciałem się przedstawić. Możemy pogadać :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, chcę odświeżyć temat :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ! Jesteś bardzo ciekawą i odważną osobą, jeżeli chcesz porozmawiać zapraszam napisz do mnie na maila :) angel-24-24@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (6 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Gdzie spotkać faceta (53 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

Cześć (23 odpowiedzi)

Czy zaglądają tu osoby wieku 40-50 lat /plus- minus/,które chciałyby czasem pogadać o wszystkim i...