Kolorowe Przedszkole w Matemblewie

Przedszkola Opieka nad dziećmi

Gdańsk, Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 2

Szymon - ocena (1) Jeżeli szukacie kameralnego przedszkola z bardzo indywidualnym podejściem do... Szymon Agnieszka - ocena (1) Cudowne miejsce . Gorąco polecam . Ciepłe Panie, oddane i zaangażowane.... Agnieszka Tomek - ocena (1) Super miejsce dla naszych pociech. Blisko natury z bardzo profesjonalna kadra. Tomek
Agata - opinia (1) Serdecznie polecam Przedszkole Kolorowe. To wyjątkowe miejsce dla dzieci,... Agata Weronika - opinia (1) Z całego serca polecam! Jest to miejsce pełne ciepła, rodzinnej i domowej... Weronika Iza - opinia (1) Bardzo polecam. Piękne otoczenie, miłe Panie, dużo zajęć dodatkowych, częste... Iza izolda - opinia (1) Synek chodzi już drugi rok. Jestem bardzo zadowolona. Przedszkole jest... izolda Dorota - opinia (1) Bardzo dobre przedszkole. Synek chodzi już 2 lata więc mogę śmiało polecić.... Dorota Dobre przedszkole (1) Posyłam dziecko do Kolorowego już kolejny rok i jestem bardzo zadowolona z... Mama Polecam przedszkole (1) Bardzo miła atmosfera, Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne, zarówno dla... JG Podziękowania za wspaniałe przeżycia. (1) Łzy wzruszenia cisną się same do oczu kiedy widzę synka pierwszy raz na... Wzruszona mama POLECAM - bardzo fajne przedszkole! (1) Moje dziecko uwielbia chodzić do kolorowego! Często wcale nie chce wracać do... mama Pięknie położone, dobre przedszkole (1) Bezpieczne miejsce, w którym Panie oddają całe swoje serce, żeby opiekować... Kamila Jestem trochę zawiedziona (1) Pozytywnie oceniam miejsce, bardzo urokliwe, bezpieczne, z własnym dużym... bobo Dzieci nie chcą wychodzić! (1) Wspaniałe miejsce, położone wśród zieleni, maluchy mają mnóstwo miejsca, żeby... Betina Polecam (1) Może ktoś kto kiedyś posyłał swoje dziecko do tego przedszkola ma inne... mama Nie polecam specjalnie (1) Skrajne opinie widzę, więc napiszę swoje zdanie. Nie będę się rozpisywała,... Marta Kolorowe na medal! (1) Polecam z całego serca. Do przedszkola uczęszcza dwójka moich dzieci z czego... Monika BZDURY WYPISUJECIE !!! (1) Pani Aneto,mam zupełnie odmienne zdanie. opiekunki są super, młode maja... Kasia przedszkole jakich mało (1) Ja uważam że Kolorowe przedszkole jest super, moja córeczka jest bardzo... mama Julki :)