Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko
Chcialabym kupic kolyske na pierwsze miesiace zycia malenstwa,ale nie mam pojecia jaka,chcialabym,aby byla na kolkach,zeby mozna ja bylo przemieszczac po calym mieszkaniu,no i najlepiej aby nie miala bardzo duzo materialu,a najlepiej byla dosc przewiewna.Moze mozecie cos polecic z wlasnego doswiadczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Ja miałam kołyske firmy Mothercare. Byłam z niej bardzo zadowolona, córeczka zreszta tez bo uwielbiała w niej spac. Marcysia urodziła sie w sierpniu w najwieksze upały wiec kosz nam sie bardzo przydał i napewno nie było jej w nim gorąco.Nie była na kółkach ale bardzo łatwo sie ja przenosiło z pokoju do pokoju. Kosz zdejmowany i na zmiane materiał. Byłam z niej bardzo zadowolona bo w nocy miałam mała na wyciagniecie reki i czasem jak sie przebudziła i płakała to wystarczyło przez sen ją bujac :) Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

ja też kupiłam Madzi kołyskę, ale nie chciała w ogóle w niej być :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

hej ja mam kołyske Gluck sosnowa,na kółkach i powiem ze rewelacja,na poczatek zamiast łóżeczka ,mozna pobujac ale zadko to robie,spokojnie starcza na te 3-4 m-ce ,i zajmuje mniej miejsca,zrobiona jest ze szczebelek tak jak łóżeczko wiec przwiewna jest,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

My kupilismy taką: http://allegro.pl/promocja-first-years-kolyska-lozeczko-nosidlo-5w1-i1508866758.html i jestesmy na razie zadowoleni.

Kółka chodzą cichutko i bez zastrzerzeń. Kołyska ma wibracje, melodyjki (nie takie wkurzajace) i jako jedyna ma też funkcje przewijaka, co ardzo nam ułatwi sprawę na tych kilka miesięcy kedy to dziecko bedzie w pokoju z nami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

my mielismy dla Mrysia Coneco Simplicity...sprawdziła się w 100%
urzedował w niej 4 miesiące-wtedy go przenieślismy do pokoju Misi do łózia
w nocy stawialam ją w sypialni a w dzień w dużym pokoju a nawet na balkonie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

wiper, to ja mam do ciebie pytanie... czy taka kolyska jest bezpieczna jesli w domu znajduje sie drugie, male i ruchliwe dziecko? ja chcialabym wlasnie kupic jakas kolyske, ktora posluzylaby maluszkowi tak do 3mca zycia, zeby w nocy filip nie byl wybudzany przez ciagle budzacego sie malucha...tylko boje sie, ze moj synek uwiesi sie u takiej kolyski i ja przewroci...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

U nas nie sprawdziła się.
Janek stawał często na tych płozach i zaglądał do Jacusia;)

Ale co do praktyczności- ta kołyska to u nas taki zbędnymebel się okazał, jakaś taka niewykorzystana do końca, bujać nie lubię dzieci- więc bujanie odpadlo.
Jeżdzenie kołyska po całym domu- też nie dla mnie, zaraz sajgon się robil gdzie jej nie postawiłam.
Mało nie kosztuje, więc jak ktoś chce kupić nową na 4 m- szkoda kasy!
Ja kupiłam używaną, więc nie rozpaczałam.

Do tego ten "materacyk"- niw pięć ni w dziesięć. Słabo twardy, gabka jakaś.Lipa.

Z plusów- uroczy widok:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Mieliśmy typ Coneco Simplicity, w kratkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Ania1979 a nie chcesz sprzedać? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Ja będę miała do sprzedania kołyskę pod koniec miesiąca :) Coneco Simplicity image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Pod koniec miesiąca kwietnia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

mamoFilipa...u nas nie było problemu...Miśka parę razy staneła i zaglądneła ale skutecznie wybiłam jej to z głowy i później sie nie interesowała

ja w sumie nie korzystałam z żadnych bajerów...no czasem z wibracji bo Mryś lubił
dla mnie najwazniejsze były jej rozmiary-do sypialni łóżeczko ani tradycyjna kołyska by się nie zmieściła
no i jej mobilność...tak jak napisałam wyżej w nocy w sypialni w dzień w dużym pokoju-nic nie było porozwalane bo pieluchy czy chusteczki miałam na tej półeczce

gdybym miała większa sypialnię to bym nie kupowała kołyski tylko przejechała łózeczkiem na te pierwsze miesiące a tak to dla nas było idealne rozwiązanie

a co do materacyka...cienki to racja, dlatego ja go obwinełam takim nieprzemakalnym puchatym podkłądem i na to jeszcze nałożyłam swoje przescieradełko i było super mięciutko :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

My tez mielismy coneco simplicity, Kasia spala w miej do 6 tyg. Spala bardzo zle wiec przenieslismy ja do lozeczka i spi o niebo lepiej. Moze dlatego ze jest w drugim pokoju i nasze ruchy jej nie budza. Za to kolyska przydaje sie w ciagu dnia na krotkie drzemki. Na wibracjach spi okolo 15 minut, odlozona do lozeczka budzila sie po minucie. Generalnie polecam wszystko z wibracjami, na bujaczku z wibracjami tez zdarza sie jej zasnac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

http://allegro.pl/promocja-kolyska-2-w-1-niebieska-i-rozowa-i1525441180.html

taka kolyske kupilismy naszemu malemu, w zestawie sa zarowno niebieskie jak i rozowe dodatki wiec mozna sobie dowolnie przekladac :)

kolyska to strzal w 10!!! fakt, ze starczyla tylko na 3 miesiace ale naprawde polecam :):) trzymam kolyske w razie drugiego dzieciatka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Marta- naszą już odsprzedałam koleżance;/

Pozbyłam sie jej po zaledwie miesiącu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

dziekuje bardzo za opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Po swoim przypadku, odradzałabym kołyskę.. :) jest pomocna ale.. uważaj by nie przyzwyczaić maleństwa do niej.. Bo ja niestety tak zrobiłam i miałam nie wesoło.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kołyska dla dziecka - Wasze opinie

Sałatka super ta Twoja kołyska, dla mnie duzym plusem jest to ze mozna z niej zrobic przewijak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinie o kołysce dla dziecka marki dreamer możesz podejrzeć w linku poniżej i sobie o niej poczytać.
https://utulisie.pl/pokoik-dziecka/280-kolyska-dreamer-simple.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też jestem za tradycyjnym łóżeczkiem. Mój synek bynajmniej takie będzie miał. Kupiłam mu jeszcze w luna dream śpiworek, który jak coś mogę wykorzystać jako kołderkę. Potem jak będzie większy też mogę go nadal używać nawet jako mate do zabawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kołyskę dla swojej córeczki zakupiłam w sklepie https://tweeto.pl/lozeczka-kolyski-dzieciece . Kołyska jest naprawdę śliczna, i do tego wygodna, córeczka przesypia w niej całą noc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .