Kominki KOM-PLEX

Kominki

Gdynia, Księżycowa 37

Ania i Andrzej - ocena (1) Pełen profesjonalizm, dbanie o szczegóły, dokładność. Szybkość realizacji,... Ania i Andrzej A&A - ocena (1) Pełen profesjonalizm, dbanie o szczegóły, dokładność. Jesteśmy w 100%... A&A Bogusław - opinia (1) Pełen profesjonalizm od chwili przedstawienia ofert w biurze do pierwszego... Bogusław
Damian - opinia (1) Własnie Pan Romuald skończył instalacje kominka i muszę poweidzieć, że zrobił... Damian Pełen profesjonalizm i satyskacja (1) Profesjonalnie,sprawnie . Fachowcy z własnym odkurzaczem!!! Praktycznie nie... Monika K. Polecam -dobra firma (1) Nabyłem kominek "Jotul" z montażem. Wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką... Zadowolony Super fachowcy (1) Pani w biurze bardzo miła, zorientowana w temacie i bardzo pomocna. Montaż... Arek gorąco polecam skorzystanie z usług (1) Trafiliśmy do firmy w oparciu o opinię w internecie i to był doskonały wybór.... paula Polecam (1) Bardzo polecam,wszystko na czas wg.umowy,jakość obsługi bardzo dobra. LUkasz kominek z zabudowa (1) Szczerze polecam w/w firme. Super kontakt, przemila obsluga i fachowa... Ania Kominki Komplex (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy - obsługa bardzo kompetentna,... zygimundus Polecam, Tomasz. (1) Po pierwsze pragnę podziękować za owocną i miłą współpracę. Firma godna... Tomaszzz POLECAM - SUPER (1) Szczerze polecam - obsługa bardzo kompetentna, miła i przede wszystkim... Monika Bardzo zadowolony klient (1) Obsługa na szóstkę wszystko starannie z dużą dokładnością kominek zrobiony... Krzysztof Opinia - robert (1) Wszystko OK. Kominek dobrze zrobiony, rozprowadzenia działają, grzeją tak jak... robert Dziękuję (1) Kominek bardzo dobrze zrobiony. Widać, że ekipa zna się na swoim fachu. Jeśli... Adrian Gdańsk Polecam :) (1) Osobiście mogę polecić tę firmę. Obsługa bardzo profesjonalna. Zabudowa i... Piotr Ik Solidnie (1) Pan montujący kominki świetnie pomaga przy doborze wkładu i innych... janez Pawel - opinia (1) Bardzo dobra obsługa klienta przy wyborze wkładu a także terminowa i fachowa... Pawel Agata - opinia (1) Wspaniala wspolpraca, swietnie wykonany kominek od podstaw po wykonczenie.... Agata