Mariola - opinia (1) Polecam! Jestem bardzo zadowolona ze swojej szafy! Termin realizacji: 3... Mariola V.P Gdynia - opinia (1) Duża wiedza i kompetencje. Wizualizacja zabudowy i wykonanie bardzo staranne,... V.P Gdynia Michał B - opinia (1) Garderoba, i szafka łazienkowa wygląda i przedewszystkim działa znakomicie.... Michał B
Kanulak - opinia (1) Sprawnie przygotowana oferta i szybka realizacja zamówienia. Kuchnia bardzo... Kanulak Super (2) Poszłam do najbliższego punktu, Pani bardzo miła, zrobiła wstępny projekt,... Kalina Gorąco polecam! (1) Z cala pewnością mogę polecić firmę Komandor. Profesjonalizm w każdym calu,... Weronika.Z zabudowa KOMANDOR (2) Z usług firmy KOMANDIR skorzystaliśmy w listopadzie. Oboje z mężem uważamy,... Iza S. z Gdyni polecam (2) Pełen profesjonalizm, począwszy od wizyty projektanta, na zabudowie... Kasia i Michał Zabudowa komandor (1) zamowiłem zabudowę przyszli zmierzyli i zrobili.efekt wygląda jak psu z... Henryk potwierdzam dobrą jakość (1) Z obsługi jestem zadowolona, kontakt systematyczny i miły. Szafa do tych... Agnieszka stały klient (1) Po raz kolejny skorzystałam z usług Komandora, Jak narazie się nie... Magdalena Super szafy! (6) Witam nazywam sie Anna mieszkam w Gdansku. Polecam wszystkim w 100%,... Dzial Marketingu Komandor Pomorz Polecam w 100% (1) Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Komandor, bardzo miła obsługa,... Aleks Bardzo ok, polecam (2) Zamówiłam meble w Komandorze, obsługa miła, wykonanie też super i na czas. U... Iwona Naprawdę polecam:) (1) Korzystałam już z usług tej firmy dwukrotnie. W obu przypadkach spotkałam się... AB Moja szafa (2) Mam juz szafe dwa lata w przedpokoju i musze przyznać ,że jest super.To byl... Bolewska J. Polecam (1) Wszystko tak jak być powinno. Na pewno do nich wrócę. Darmowy projekt, szybka... zadowolony kient Mam super szafę Komandora i masę miejsca:) (2) Mialam problem z sensownym pomieszczeniem wszystkich moich szpargałów, ale... Anka Dla mnie ok. (2) Profesjonalnie i szybko, następnym razem też zapewnę się do nich zgłoszę. Aki Polecam - wszystko tak jak być powinno (2) Podobało mi się podejście do klienta, to, że sami zaproponowali różne... tictac