Adam - ocena (1) Świetny fachowiec, właśnie tak powinien wyglądać serwis i pomoc w sytuacjach... Adam Justyna W. - ocena (1) Pan Leszek reprezentuje pełen profesjonalizm. Justyna W. AG - opinia (2) Bardzo kompetentny, uczciwy , a przede wszystkim skuteczny ślusarz .... AG
Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalnie, pan widać ze zna się na swojej pracy, polecam Anna Andrzej - opinia (1) Pan uratował mnie w środku nocy, przyjechał błyskawicznie, wymienił zamek,... Andrzej Alina S. - opinia (2) Moim problemem były ułamane klamki w drzwiach wejściowych. Pan przyjechał już... Alina S. Katarzyna K - opinia (1) Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i szybki przyjazd. Lepiej nie mogłam... Katarzyna K Jakub B - opinia (1) Świetnie wykonana praca. Jak najbardziej polecam. Wszystko na czas i... Jakub B Michał - opinia (2) Szybka i sprawna wymiana klamki ! Polecam Michał Anna - opinia (1) Pan, bardzo sympatyczny, przyjechał punktualnie, wymienił zamek górny w kilka... Anna Dominika - opinia (1) Szybko i sprawnie w nocy. Ślusarz dojechał na czas Cena według ustaleń polecam Dominika Grzegorz Smoliło - opinia (1) Taki fachowiec to niestety wymierający gatunek. Naprawił drzwi z ryglem... Grzegorz Smoliło Ben - opinia (1) "Paaaanie, kto Panu to zrobił". Albo, "Paaaanie to do bani jest, tak się nie... Ben Tomek - opinia (1) Szybka i kompetentna usługa. Polecam Tomek Właścicielka trzaskających drzwi - opinia (1) Koniecznie zapiszcie sobie nr tego Pana, aby był pod ręką. Brakuje już takich... Właścicielka trzaskających drzwi Maria S. - opinia (1) Weekend, zacięty klucz w zamku i złe doświadczenia z fachowcem, który był 3... Maria S. Magda - opinia (1) Rzetelny fachowiec z przystępnymi cenami. Polecam Magda Paweł - opinia (1) Zaciął mi się zamek. Drzwi nie chciały się otworzyć kuczem. Od telefonu do... Paweł Leszek - opinia (1) Fachura bardzo dobry, niedrogi i bardzo solidny Leszek Leszek Słowikowski - opinia (1) Bardzo kompetentny Pan Aleksander, który zanim zacznie rozkręcać zamek... Leszek Słowikowski