Kompensja

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdańsk, Kartuska 246

Szczerze polecam (1) Szczerze polecam firmę Kompensja. Pani Hania w pełni profesjonalnie zajęła... Monika Profesjonalizm w każdym calu (1) Firma Kompensja uzyskała dla mnie wysokie odszkodowanie za uraz kręgosłupa... Krystyna POLECAM - PROFESJONALNA I GODNA ZAUFANIA FIRMA (1) Polecam z czystym sumieniem. Bardzo konkretna firma i przemiła obsługa.... Kamil
Kompensja (2) Kolega polecil mi firmę i jestem bardzo zadowolony. Dostalem wysokie... Janusz Skuteczni (2) Miałam poważny wypadek i byłam niezdolna do pracy, co za tym idzie nie miałam... Beata Polecam serdecznie (1) Dograli mi kilka tysięcy po nieudanej próbie uzyskania odszkodowania przez... Krzysztof Polecam super kontakt (1) Syn miał wypadek, w których złamał nogę. Agent Kompensji przyjechał do mnie i... Agnieszka super! (1) super kontakt, bardzo mili ludzie, załatwili za mnie całą biurokrację a do... Marcin Bardzo zadowolony z wysokości odszkodowania (1) O firmie dowiedziałem się od kolegi który też był klientem kompensji.W... Mateusz Firma godna polecenia - zadowolona klientka (1) Firma Kompensja zajęła się moja sprawa we wrzesniu 2013 i bardzo szybko... Alina Pomogli po wypadku (1) W październiku 2013 zostałem potrącony przez samochód na pasach. bylem bardzo... Konrad Trela