Kompensja

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdańsk, Kartuska 246

M - ocena (1) Pełen profesjonalizm, pomogli mi po wypadku, wszystko załatwili i dostałem... M Mila - ocena (1) Prowadzili moja sprawę od samego początku, ubezpieczenie mało wpłacili ale... Mila Marzena - opinia (1) Pomogli mi i mojej rodzinie w szybkim uzyskaniu odszkodowania. Dziękuję za... Marzena
Damian - opinia (1) Nie polecam. Zgłosiłem się do tej firmy, by uzyskała odszkodowanie od... Damian Patryk - opinia (1) Skuteczne wsparcie w uzyskaniu odszkodowania w nie łatwej sprawie. Serdecznie... Patryk Mariusz G - opinia (1) miałem wypadek, państwo zajęli się mną bardzo szybko i kompleksowo.... Mariusz G Adam R - opinia (1) Uzyskali dla mnie naprawdę duże odszkodowanie po poważnych obrażeniach ciała.... Adam R Bardzo profesjonalna obsługa (1) Jeżeli ktoś z was lub wasz bliski uczestniczył w wypadku lub doznał... Paweł Kompensja jest najlepsza !!! (1) Dziękuję całemu zespołowi firmy Kompensja za pomoc w odzyskiwaniu... Maria z Krakowa Odszkodowanie OC na osobie (2) W dniu dzisiejszym wykonałam tel do kancelarii aby uzyskac pomoc w... Gośka Kompensja odszkodowania (1) Witam chciałbym podziekować firmie Kompensja Odszkodowania za pozytywne... kris82 Profesjonalizm na najwyższym poziomie, sprawna obsługa. (1) Profesjonalizm na najwyższym poziomie, sprawna obsługa. Rzetelne informacje... Angelika odzkodowanie komunikacyjne (1) Wyrazy wysokiego uznania calego zespolu "Kompensja" a w szczegolnosci dla... Krewna poszkodowanego Polecam firmę Kompensja. (1) Polecam firmę Kompensja. Profesjonalna pomoc, stały kontakt z firmą. Sprawa... Anna opinia bardzo dobra (1) Bardzo sprawna wypłata NALEŻNYCH świadczeń. Doskonały kontakt z Panem... Grażyna Coś pięknego (1) Mega przyjazna obsługa, która wywalczyła dla mnie odszkodowanie o jakim nawet... Krzysiek odszkodowania (1) po wypadku drogowym, gdzie doznałam urazu nogi zwróciłam się do wielu firm i... Renata Kawalec Nie polecam (2) Zastanawiałam sie nad dokonaniem tego wpisu ale widząc same pozytywne... Małgorzata Odszkodowanie komunikacyjne (1) Bardzo solidna firma - pomoc w uzyskaniu odszkodowania komunikacyjnego.... Kakti Rzetelna kancelaria - KOMPENSJA (1) Rzetelna kancelaria. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Świetny... Joanna