Kompletny brak planowania

Nawet i 3 miesiące opóźnienia - informacja od monterów (u mnie pięć tygodni po terminie) - tyle każą czekać klientowi. Komunikacja też bardzo słaba - tydzień przed dostarczeniem oznajmiają, że jest opóźnienie, najpierw tydzień, potem miesiąc w końcu nawet tego miesiąca nie potrafią dotrzymać. Meble jak meble, jakość obecnie każda firma oferuje podobną ale przez czas oczekiwania zdecydowanie odradzam. Trzy miesiące trwał cały proces na małą 8m kuchnię od rozpoczęcia (zdecydowanej) współpracy, bez żadnych darmowych projektów, wycen, chciałem jak najszybciej podpisać umowę i mieć meble. Dzwonią i tłumaczą się jakimiś głupotami, że dużo klientów, etc. Kompletnie dyskwalifikuje to jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Jedynie do montażu i obsługi na miejscu nie mam zastrzeżeń - starają się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowny Panie,
Dziękujemy za wystawienie opinii, faktycznie montaż Pana kuchni odbył się z miesięcznym opóźnieniem, który był spowodowany zmianą siedziby naszego zakładu produkcyjnego, o czym został Pan poinformowany. W związku z tym, że była to sytuacja incydentalna w zamian zaproponowaliśmy gratisowy montaż urządzeń AGD, który został przez Pana przyjęty.
Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci byli zadowoleni z naszych usług i dlatego jest nam niezmiernie przykro, że tym razem nie udało się to w stu procentach.
pozdrawiamy
Zespół Ekpol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0