loki - opinia (1) Bardzo fachową i miłą obsługa. Meble super. A panowie co montowali to... loki Tomasz - opinia (1) Solidna firma, profesjonalne podejście do klienta, bardzo wysoka jakość... Tomasz Martyna - opinia (1) Kuchnia piękna, pięknie wykonana, z dbałością o szczegóły, polecam! Martyna
Dorota - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa od projektu do montażu. Rewelacyjny kontakt z... Dorota Mariusz Nowak - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do tematu kuchni wszystkich pracowników i... Mariusz Nowak Barbara - opinia (1) Dziękuje bardzo za solidne i terminowe wykonanie mebli do mojej kuchni,... Barbara Najlepszy producent mebli (1) Miałem przyjemność współpracować z firmą Ekpol zarówno jako osoba prywatna... Radek Nowak Kuchnia w stylu skandynawskim (1) Ekpol to bardzo profesjonalna firma. Miła obsługa Fachowe porady i uwagi... Ela Tylko z EKPOL (1) Naszą niewielką kuchnię postanowiliśmy oddać w ręce EKPOLU, zastanawialiśmy... Ewa i Robert polecam Ekpol (1) Ekpol wykonywał meble do dwóch moich mieszkań (kuchnie, zabudowy wnękowe,... Tomek Z czystym sumieniem - POLECAM (1) Przy remoncie między innymi kuchni wykonanie nowych mebli wraz z dostawą... Tomek Kompletny brak planowania (2) Nawet i 3 miesiące opóźnienia - informacja od monterów (u mnie pięć tygodni... klient Polecam (1) Oceniam dopiero po czterech miesiącach, żeby była możliwość porządną ocena... Dawid Szmigiel Piękna kuchnia (1) Korzystaliśmy z usługi firmy Ekpol w kwietniu / maju 2017 roku i jesteśmy... Marcin POLECAM (1) Mam najpiękniejszą kuchnie! Jestem dość wymagającą ale nie ma się do czego... Pauli klient - opinia (1) Jestem zachwyvcona wykonaniem kuchni!meble sa przepiekne!odpowiednio dabrane... klient