Komu zlecić wyniesienie dwóch starych sof pod śmietnik pod blokiem?

Temat dostępny też na forum: Witomino
Mam dwie stare, zniszczone sofy, chcę się ich pozbyć. Mieszkam na 3 piętrze i nie dam rady wynieść ich pod śmietnik.
Czy taką usługę, samego wyniesienia bez transportu wykonują na przykład firmy przeprowadzkowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę,że warto wstawić ogłoszenie na fb albo na tym portalu w zakładce praca - to tak zwana fucha i lepiej wziąć kogoś za przysłowiowe piwo czy 50zł, niż płacić firmie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co to znaczy wynieść pod śmietnik?? Co ty myślisz że ktoś później to po tobie będzie sprzątał? Śmieciarze tego nie zabiorą, spółdzielnia/wspólnota to uprzątnie a koszty przeżuci na mieszkańców. Meble się utylizuje, poinformuj o tym spółdzielnie/wspólnotę zamówią ci kontener i za to zapłacisz, tak samo jak za wyniesienie! Typowe januszostwo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

W Gdyni stare meble wystawia się legalnie pod śmietnik. Poczytaj sobie: http://www.wyrzucam.to/segreguje-wielkogabarytowe.php
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ale piszesz bzdury. Najpierw zasięgni informacji, a potem udzielaj się na forum. Naszczęście inni są ogarnięci i już wstawili link do "wyrzucamto".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wykańczanie wnętrz (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś firmy w Trójmieście, które zajmuja się przygotowaniem projektu i wykończeniem...

Przeprowadzki kto i za ile Wejherowo (4 odpowiedzi)

Witam, poszukuję ekipy do przeprowadzki Wejherowo - Wejherowo proszę o przedstawienie oferty...

Poszukuję architekta lub projektanta wnętrz (116 odpowiedzi)

Dzień dobry, poszukuję architekta wnętrz. Słyszałam bardzo dobre opinie na temat Pani Joanny...