Konkurs Wspaniały Świat Turcji

Do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Lingwistę namówiła nas koleżanka. Córka chodziła na zajęcia plastyczne aby przygotować się do tego prestiżowego konkursu. W poprzednich latach nagrodami były stypendia a nawet wycieczki do Turcji. Dzieci otrzymywały również ciekawe nagrody rzeczowe. Wśród wielu konkursów wybraliśmy ten, ponieważ byliśmy zainteresowani uczęszczaniem naszej córki do Lingwisty.
Że z konkursem jest coś nie tak zaczęliśmy podejrzewać już wcześniej, bo mimo zapisu w regulaminie wyniki ogłoszono dopiero tydzień później, niż przewidywał to termin. Córka została laureatką konkursu. Zaproszono nas na galę rozdania nagród i spodziewaliśmy się wspaniałej uroczystości - a tu wielkie rozczarowanie. Osoby, które uczestniczyły w tym konkursie we wcześniejszych latach były zaskoczone poziomem imprezy i nagrodami.
Córka otrzymała grę dla 3latków i ciastolinę. Nagroda na moje oko warta 35 zł. Dla porównania rok wcześniej laureat otrzymał nagrodę + stypendium - Wartość idąca w tysiące złotych! Nie będę tutaj ściemniać, ze nie liczyłam na nagrodę, bo liczyłam - Po to przecież bierze się udział w konkursach. Po co ta cała oprawa, goście, przemówienia? Spadek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Konkurs Wspaniały Świat Turcji

może trzeba było w lotto zagrać a nie dziecko wykorzystywać...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Konkurs Wspaniały Świat Turcji

dokładnie tak! wszyscy myślą, że jak raz była wielka nagroda to zawsze będzie. Czasami się udaje, czasami nie. Pewnie szkoła też nie zawsze dysponuje ogromnymi finansami, a w mojej ocenie satysfakcja jest o wiele większym zwycięstwem niż sama nagroda. Tak jak poprzednik polecam Lotto zamiast wykorzystywania dziecka. A o Oświata - Lingwista akurat mam bardzo dobre zdanie. Moja córka tam już drugi rok uczęszcza i jest bardzo zadowolone, zresztą ja też :) Polecam Lingwistę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Konkurs Wspaniały Świat Turcji

Zainteresowałam się tym, ponieważ kilka lat temu sama wygrałam dwutygodniowy obóz i z tego co się dowiedziałam, to Lingwista nagrody te organizuje wraz ze Stowarzyszeniem Polsko - Tureckim. Napisałam do Pana Hasana Ciftci, poinformowałam go o braku nagrody i zapytałam z czym jest to związane. Odpowiedział mi, że jest mu bardzo przykro, że kiedyś doszło do takiej sytuacji. Jeśli na stronie Stowarzyszenia nie ma informacji o konkursie, to nie jest nagroda przez nich sponsorowana. W tym roku oferują wycieczkę do Turcji o wartości 5 tysięcy złoty. Aż żałuję, że już przekroczyłam regulaminowy wiek :-)
Podaję link, z którego można dowiedzieć się tych informacji osobiście:

http://www.pol-tur.org/informacje/gdansk/40-wspanialyswiatturcjialanyakebap.html
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0