Joanna - ocena (1) Nie jestem zadowolona ze szkoły przede wszystkim z podejścia do dziecka.... Joanna Anna - ocena (1) Budynek ruina, teren dookoła szkoda słów. Szkoła niby trzyma poziom ale tylko... Anna Rodzic - opinia (1) Po zerówce w publicznej szkole bardzo miłe zaskoczenie - bardzo dobry kontakt... Rodzic
Agnieszka Pawlak - opinia (1) Chciałam ale niestety nie mogę nic dobrego o tej szkole napisać. Kompletny... Agnieszka Pawlak Znakomita szkoła (1) Jestem mamą tegorocznej pierwszoklasistki. Szkoła jest wspaniała- świetnie... Aleksandra Polecam dać 6 latka do I klasy tutaj (1) Moim zdaniem jeśli oddają Państwo dziecko do I klasy to tylko do szkoły... Adam POLECAM (1) Witam bardzo ładny teren wokół szkoły. Obok szkoły powstał nowy park... Agnieszka Wolska Polecam (1) Szkoła warta polecenia. Bardzo dobry poziom nauczania angielskiego. Angielski... Lucyna Polecam!!! (1) Polecam Szkołę Podstawową Lingwista. Cudowna rodzinna atmosfera, wszyscy... rodzic aktualny Czy coś się zmieniło??? (1) Zastanawia mnie brak aktywności na forach dotyczących tej szkoły podstawowej.... mama przedszkolaka MASAKRA!!!! (3) Jestem mama jednego z uczniow tegorocznej zerowki. Plan zajec niezwykle... zbulwersowany rodzic Konkurs Wspaniały Świat Turcji (4) Do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Lingwistę namówiła nas... rozczarowana mama niezadowolony (1) Zabrałem stamtąd dziecko. Szkoła-nie szkoła.Wszystko robione na pokaz,... Man Naprawdę warto (1) Naprawdę warto dać swojemu dziecku możliwość nauki w tej szkole podstawowej.... Ryszard fajna szkoła (1) Fajna szkoła. Polecam wszystkim. Fajna atmosfera, nauczyciele dobrze uczą i... Aśka zadowolony (1) Lingwista to szkoła, w której moja córka spełnia swoje oczekiwania.... Zenek tata na tak! (1) Mój syn chodzi do tej szkoły. Jestem na tak! Warto posłać dziecko do szkoły... Piotr Super szkoła (1) Szkoła bardzo mi się podoba. Wygląd jest ok, nauczyciele dobrze uczą. Są... Zibi Nie żałuję wyboru szkoły (2) Moja córka uczęszcza do ostatniej klasy szkoły podstawowej. Dzięki Lingwiście... Dominika Polecam Lingwistę (1) Mój syn dobrze wspomina Lingwistę. Nauka na poziomie, czyste łazienki,... Magda