Konserwacja podwozia

Temat dostępny też na forum: Orunia Górna
Witam,
Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w samochodzie.
z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Mateusz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Małomiejska 42
w ramach odświeżenia tematu po roku wracam do pytania o konserwację. Mieszkam w Gdańsku od niedawna i nie orientuje sie jeszcze w takich miejscach. Z góry dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanawiam sie czy taka konserwacja coś daje. Przecież auta sa fabrycznie zakonserwowane, i raczej dodatkowe malowanie niewiele pomaga. Przewaznie gdzieś na karoserii wiecej popsuje rdza niz gdzies tam troche na podwoziu. ale może sie myle. Ile kosztuje taka konserwacja?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Fabryczna konserwacja nie jest wieczna. Koszt ponownego zabezpieczenia to około 600-800zł.

Aha... no i nie warto tego robić jak już komuś rdza się zalęgła. To się profilaktycznie robi.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak już jest rdza, trzeba ją usunąć (mechanicznie szczotką na wiertarce) i element zapodkładowować gruntem reaktywnym kwosoutwardzalnym oraz podkładem akrylowym z dużą zawartością żywicy (nie może być to filler) z dodatkiem uelastyczniającym. Na to nakłada się warstwy konserwacji.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
I już na dobrą konserwację jest za późno. Niskie temperatury i duża wilgotność niweczą efekt pracy. Dlatego moje auto zostało zakonserwowane w sierpniu. Wystarczyły 4 duże puszki Autobit B120 (ok 10 kg środka do konserwacji) oraz 2 dni w garażu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdańsk-brzezno ul.hallera 232 HHU Piotr Żuchowski 58 344 30 92,firma ta zajmuje się konserwacją od dobrych 20lat i robi to cały czas ten sam człowiek i tylko tym się zajmuje w tej firmie
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 10
konserwację podwozia robią w Gdyni na Hutniczej 1.Firma LEMA TRANS
telefony w necie znajdziecie,maja strone http://www.lematrans.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego nikt nie podaje cen??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byla podana kwota typowe auto 600-800 zl zalezy od gabarytu :) malo litrazowe typu fiat uno vw golf matiz ... koszt okolo 500 standardowe sedany gabaryt bmw e30 laguna merc w124 600-800 zloty wszystko zalezy jeszcze od stanu podwozia ile pracy i czasu poswiecic trzeba na czyszczenie powierzchni im nowsze auto i bardzij zadbane tym wyjdzie taniej :) pozdrawiam
byla podana kwota typowe auto 600-800 zl zalezy od gabarytu :) malo litrazowe typu fiat uno vw golf matiz ... koszt okolo 500 standardowe sedany gabaryt bmw e30 laguna merc w124 600-800 zloty wszystko zalezy jeszcze od stanu podwozia ile pracy i czasu poswiecic trzeba na czyszczenie powierzchni im nowsze auto i bardzij zadbane tym wyjdzie taniej :) pozdrawiam
0cena to lata a nie sciema
Dzisiaj zrobiłem konserwacje : http://www.konserwacja.auto.pl/index.php.
UWAGA ! Podają ceny w netto , jak przychodzi do płatności to jest zaskoczenie!
Jest gwarancja ale płatne 4 x 100 PLN na dwa lata. Tego nie wyczytasz na ich stronie. Generalnie to jest lekka ściema.
Nie wypowiadam się na temat jakości wykonania konserwacji. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mi wycenili za 1300 a
Konserwacje. Paranoja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lema Trans konserwuje ale ceny powalają 4000 zł za piaskowanie i konserwacja ,to za dużo.
A średnio co ile lat wypadałoby się pokusić taką konserwację? Miał ktoś coś takiego robione i czy jest zadowolony?
3City Garage, Trakt św. Wojciecha 253 (transbud).
Polecam, nie tylko w celu konserwacji podwozia :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8
Mobilny Warsztat Samochodowy MWS Srock
Bąkowo k. Gdańska 605-358-738
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Polecam zakład na Hallera 232 w Brzexnie warsztat dziala od dziesiatek lat, caly czas ten sam człowiek robi rewelacyjnie konserwacje 58-344-30-92
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 7
Wykonałem u nich konserwację i z ostateczną oceną poczekam, ale mam kilka zastrzeżeń:
-cała konserwacja trwała 1,5 dnia, jak ktoś wie jak te środki działają i ile schną to wie, że to stanowczo za krótko;
-wierzchnia warstwa bitumiczna Boll'a nie była wysuszona przy odbiorze, schodziła przy maźnięciu palcem (niby od tego jest gwarancja i uzupełnianie powłoki w trakcie płatnych przeglądów, ale imo nie tak to powinno wyglądać);
-nie zdjęli zbiornika paliwa do konserwacji, pod którym często pojawia się korozja (może to jest opcja niestandardowa, nie wiem);
-konserwacja za 1300zł nie obejmuje elementów zawieszenia (wózek, sanki, wachacze etc.)
-generalnie widać, że facet, który to robi zna się na rzeczy, ale chyba bardziej się przykładali i poświęcali więcej czasu/uwagi jak nie było takiej kolejki aut do ogarnięcia.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
Biologia najtańsza najgorsza firma handlowo-usługowa
Boll najtansza i najgorsza firma nic dobrego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konserwacja takie coś pamiętam robiło się w latach 80/90 w dzisiejszych czasach auta są fabrycznie zagumowanie i zakonserwowane .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14
Częściowo masz rację. Ale dzisiejsze auta są przewidziane na 10 lat eksploatacji. Widziałem już 6 letnie samochody z dziurami w progach. Dlatego konieczne jest konserwowanie profili zamkniętych i uzupełnienie zabezpieczenia podwozia tam, gdzie fabryczna konserwacja się starła lub uszkodziła. Chyba że masz nowe auto i chcesz je sprzedać po 5 latach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańsk sandomierska 45 top car polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Nie polecam. Niedbalstwo i brak szacunku do klienta.
Sandomierska 45
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (16 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

uwaga oszust opony używane z Gdyni. (17 odpowiedzi)

Zanim kupisz z ogłoszenia zaskakująco dobre i tanie opony używane, cechujące się wysokim...

Prośba o polecenie (4 odpowiedzi)

Witam, Od niedawna jestem właścicielem Hondy o dziwo bardzo fajnie zachowanej. Widać że...