Z uslug firmy Kornik korzystalismy z zona dwukrotnie. Raz w 2010 (jeden pokój, do którego zrobione byly wszystkie meble na wymiar, w tym bardzo nietypowe zabudowy na plyty CD i sprzet RTV) oraz na przestrzeni calego ubieglego roku kiedy to firma P. Mietka zaopatrzyla nas w meble do calego dwupoziomowego mieszkania (sporo skosów, wszystkie meble na wymiar, lacznie z kuchnia i zabudowa lazienek).

Jakosc: rewelacja, nie mam nic do zarzucenia. Oczywiscie sporo zalezy od tego, na jaki material zdecyduje sie klient ale co mi sie podoba, to to, ze tam gdzie nie trzeba w Korniku nie ma naciagania dla wykorzystania wiekszej ilosci drozszego materialu (tyl mebli-od sciany, czesci któych nie widac, etc.), a raczej ekonomicznie podchodzi sie do tematu, co sugeruje sam wlasciciel na etapie projektu.

Cena: Nie oszukujmy sie, jak ktos mysli, ze za cene byle jakiej zabudowy z Ikei bedzie mial swietne jakosciowo meble na lata to nie ma co próbowac. Uwazam, ze cena jest adekwatna do jakosci i w duzej mierze warunkuja ja wybrane materialy i systemy, które klient chce miec w zabudowie. Na pewno nikt z klienta nie zdziera, nie narzuca drozszych rozwiazan i nie próbuje wcisnac czegos, czego nie Na pewno nikt z klienta nie zdziera, nie narzuca drozszych rozwiazan i nie próbuje wcisnac czegos, czego nie potrzeba.

Terminowosc: Bez zarzutu. Termin jest swiety. Raz czy dwa zdarzylo sie, ze jakas z zabudów przesunela sie o kilka dni, ale bylismy o tym poinformowani z duzym wyprzedzeniem. Jesli ktos spotkal sie z 'fachowcami', którzy nie odbieraja telefonów i nie pojawiaja sie w umówionym terminie to moze byc spokojny. Nigdy nie zdarzylo sie, zeby ze strony wlasciciela czy któregokolwiek z pracowników bylo jakies krecenie i robienie uników.

Reklamacje: Zdarzylo sie, ze w wyniku wady materialu mielismy na jednym meblu male pekniecie oraz w jednym miejscu przy blacie odkleila sie okleina. Podobnie jak w przypadku terminowosci; nie ma uciekania od odpowiedzialnosci i wykretów. Serwis w ciagu kilku dni i wymiana / naprawa.

Podsumowujac: Solidna i uczciwa firma, a przede wszystkim swietne meble. Polecam!