KORNIK

Zabudowy, meble na wymiar Meble kuchenne

Pruszcz Gdański, Obrońców Westerplatte 5

Ewa - ocena (1) cóż mogę powiedzieć, tylko jedno polecam ,polecam ,polecam:) . Jeśli chcecie... Ewa Iwona - ocena (1) Polecam. Sprawnie, fachowo wykonywane meble! Iwona Bartłomiej 1975 - ocena (1) To naprawdę rzetelna firma. Pomogła nam zaprojektować zabudowę przedpokoju i... Bartłomiej 1975
Aneczka - opinia (1) Firma Kornik wykonala dla mnie meble kuchenne na wymiar do ciasnej małej... Aneczka emilia - opinia (1) Bardzo rzadko umieszczam opinie, ale tu nie mogłam jej nie dać. Zamówiliśmy... emilia A.P - opinia (1) Generalnie wszystko na wysokim poziomie. A.P A.P - opinia (1) Bardzo profesjonalna firma.Nie jest tanio,ale za to bardzo solidnie wykonane... A.P Krzysztof - opinia (1) Plecam Szybko , solidnie , świetny kontakt. Zrobiłem już 4 temat z ta firma... Krzysztof Meble kuchenne (1) Meble kuchenne, które zamówiłam w firmie Kornik spełniają moje oczekiwania.... Katarzyna.B Solidni i normalni :) (1) Polecam ekipę Pana Mietka. Rodzinna firma, bardzo dobry kontakt, terminowość... Kamil Ch Zabudowy: szafa sypialnia, przedpokój , kuchnia (1) Perfekcyjnie i bez zarzutu. Polecam w 100%. Montaż dokładny, materiały... Sylwia K. Kornik - zdecydowanie polecam (1) Zdecydowałam się na skorzystanie z usług KORNIKa po przeczytaniu opinii w... J.A.Ś. Zadowolona klientka (1) Zdecydowałam się na firmę "Kornik" po pozytywnych opiniach w sieci. Jak... Agnieszka POLECAM (1) Firma KORNIK wykonywała u mnie garderobę, pomiar i montaż wszystkich... Asia Polecam !!! (1) Zdecydowanie polecam firmę Kornik. Zabudowa przedpokoju została wykonana... Kasia Meble na wymiar do łazienki - polecam (1) Firma Kornik wykonała na zamówienie meble fornirowane do łazienki wg mojego... M WYSOKA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE !!! (1) Poproszono mnie o opinię, więc napiszę kilka słów prawdy o firmach... Tomasz L Polecam. (1) Witam bardzo serdecznie i bardzo polecam. B.S. Zabudowa kuchni, szafy (1) W kwietniu 2015 r. Firma kornik wykonała zabudowę kuchni. Wykonanie... :) polecam (1) Polecam firmę Kornik jako wykonawcę mebli biurowych. Bardzo dobre wykonanie,... Katarzyna