KORNIK

Zabudowy, meble na wymiar Meble kuchenne

Pruszcz Gdański, Obrońców Westerplatte 5

Meble kuchenne (1) Meble kuchenne, które zamówiłam w firmie Kornik spełniają moje oczekiwania.... Katarzyna.B Solidni i normalni :) (1) Polecam ekipę Pana Mietka. Rodzinna firma, bardzo dobry kontakt, terminowość... Kamil Ch Zabudowy: szafa sypialnia, przedpokój , kuchnia (1) Perfekcyjnie i bez zarzutu. Polecam w 100%. Montaż dokładny, materiały... Sylwia K.
Kornik - zdecydowanie polecam (1) Zdecydowałam się na skorzystanie z usług KORNIKa po przeczytaniu opinii w... J.A.Ś. Zadowolona klientka (1) Zdecydowałam się na firmę "Kornik" po pozytywnych opiniach w sieci. Jak... Agnieszka POLECAM (1) Firma KORNIK wykonywała u mnie garderobę, pomiar i montaż wszystkich... Asia obsługa beznadziejna już na samym początku (1) Przy próbie umówienia się na pomiar Pan poinformował mnie że godzina poranna... Marta Polecam !!! (1) Zdecydowanie polecam firmę Kornik. Zabudowa przedpokoju została wykonana... Kasia Meble na wymiar do łazienki - polecam (1) Firma Kornik wykonała na zamówienie meble fornirowane do łazienki wg mojego... M WYSOKA JAKOŚĆ W ROZSĄDNEJ CENIE !!! (1) Poproszono mnie o opinię, więc napiszę kilka słów prawdy o firmach... Tomasz L Polecam. (1) Witam bardzo serdecznie i bardzo polecam. B.S. Zabudowa kuchni, szafy (1) W kwietniu 2015 r. Firma kornik wykonała zabudowę kuchni. Wykonanie... :) polecam (1) Polecam firmę Kornik jako wykonawcę mebli biurowych. Bardzo dobre wykonanie,... Katarzyna solidny fachowiec (1) Zleciłem firmie Kornik wykonanie dwóch szaf pod zabudowę. Jestem bardzo... Kuba Szczerze polecamy! (1) W nowym mieszkaniu chcieliśmy mieć wykonaną kuchnię według własnego pomysłu.... Wojtek Kornik-jak najbardziej polecam! (1) Z uslug firmy Kornik korzystalismy z zona dwukrotnie. Raz w 2010 (jeden... Kamil Kuchnia, łazienka, przedpokój (1) Od propozycji i uzgodnienia projektu po wykonanie zabudowy kuchni, łazienki i... Gosia z Genkiem KORNIK Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy KORNIK, która robiła mi meble na... Livra Zabudowa pom. biurowych (1) Jakość użuytych materiałów, wykonanie zabudowy, terminowość i elastyczność... E.H. Szczerze POLECAM (1) W firmie kornik zamawiałem zabudowę kuchenna i dwie szafy. Profesjonalizm ,... Mariusz
1