KORNIK

Zabudowy, meble na wymiar Meble kuchenne

Pruszcz Gdański, Obrońców Westerplatte 5

solidny fachowiec (1) Zleciłem firmie Kornik wykonanie dwóch szaf pod zabudowę. Jestem bardzo... Kuba Szczerze polecamy! (1) W nowym mieszkaniu chcieliśmy mieć wykonaną kuchnię według własnego pomysłu.... Wojtek Kornik-jak najbardziej polecam! (1) Z uslug firmy Kornik korzystalismy z zona dwukrotnie. Raz w 2010 (jeden... Kamil
Kuchnia, łazienka, przedpokój (1) Od propozycji i uzgodnienia projektu po wykonanie zabudowy kuchni, łazienki i... Gosia z Genkiem KORNIK Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy KORNIK, która robiła mi meble na... Livra Zabudowa pom. biurowych (1) Jakość użuytych materiałów, wykonanie zabudowy, terminowość i elastyczność... E.H. Szczerze POLECAM (1) W firmie kornik zamawiałem zabudowę kuchenna i dwie szafy. Profesjonalizm ,... Mariusz Kasia - opinia (1) Firmę KORNIK charakteryzują najlepiej trzy słowa: szybko, sprawnie i... Kasia Polecam w 100% - rewelacja!!! (1) Każdy etap realizacji zamówienia - od przemiłego Pana Projektanta - Pana... ania Solidna firma szanująca klienta! (1) Korzystałem z usług firmy Pana Mieczysława jeszcze parę lat temu (meble... Andrzej kuchnia (1) Numer telefonu do firmy KORNIK spisałem z samochodu firmowego.Zadzwoniłem do... PIOTR Meble kuchenne (1) Przyzwoita jakość materiałów, wykonanie terminowe. Można polecić z czystym... Jerzy Ciemna kuchnia (dąb ferrara) (1) Nasze pierwsze zamówienie w nowym mieszkaniu. Początkowo był problem z... Jakub Meble na wymiar (1) Korzystałam z firmy Kornik już dwukrotnie. Zarówno zabudowa szaf jak i... Gdynianka Warto (1) Od przybycia projektanta , aż po montaż i wykonanie pełen profesjonalizm.... Katarzyna Gwarancja Zadowolenia. (1) Firmę KORNIK poleciły mi koleżanki z pracy . Widziałam wcześniejsze projekty... Ewa Polecam ! (1) Długo poszukiwałem firmy solidnej, ale zarazem niedrogiej. W castingu firm,... Krzysztof Godni polecenia! (1) Z pewną dozą nieśmiałości podchodziłam do firmy KORNIK, ale cóż za miła... Sylwia POLECAM!! (1) Fachowe i profesjonalne podejście! Montaż wykonany sprawnie i bezproblemowo,... Agnieszka