Adam - opinia (1) Korty bardzo dobrze przygotowane. Kameralna atmosfera w otoczeniu sopockiego... Adam Piotr Łasowski - opinia (1) Pełen profesjonalizm trenerów Pawła i Darka. Myślę że nie ma lepszych w... Piotr Łasowski Maciek - opinia (1) Zdecydowanie najlepiej zlokalizowane korty tenisowe w Trójmieście. Kameralna... Maciek
Krzysztof - opinia (1) Bardzo fajne miejsce i dobrej jakości korty. Krzysztof J22 - opinia (1) Bardzo Fajne miejsce. Spokojne, schowane w lesie. Z dala od szumu miasta i... J22 Jonatan - opinia (1) Atmosfera połączona z profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Jonatan Paweł - opinia (1) Korty w świetnej lokalizacji, otoczone lasem. Obiekt jest zadbany, a... Paweł Maciej - opinia (1) Nauka w swietnej atmosferze, w pieknym otoczeniu lasu! Trenerzy moga... Maciej Tomasz - opinia (1) Znakomicie położone korty, otoczone lasem, w ciszy i spokoju. Świetnie... Tomasz Marta - opinia (1) Korty Leśnik są najbardziej urokliwie położonymi kortami w Trójmieście.... Marta Kamil - opinia (1) Darek ma super podejście i w fajny sposób prowadzi zajęcia, dzięki czemu w... Kamil Łukasz - opinia (1) Korty są zadbane i równe dzięki temu gra jest przyjemna,do tego cena jest... Łukasz Paula - opinia (1) Sprawna sympatyczna obsługa, urocze położenie kortu, natura cisza i spokój.... Paula Kasia - opinia (1) Rozpoczęłam naukę gry tenisa od zera z Darkiem miesiąc temu i zdecydowanie... Kasia Rafał - opinia (1) Trenerzy z profesjonalnym podejściem do tenisa, trening to przyjemność, ale... Rafał Uczeń - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście do nauczania. Jestem bardzo zadowolona. Gorąco... Uczeń WL - opinia (1) Super klimat ,kompetentni trenerzy. WL Anonim - opinia (1) Świetna lokalizacja i klimat kortów. Polecam wszystkim fanom tenisa. Anonim Krzysztof Kaczmarczyk - opinia (1) Profesjonalne szkolenie na każdym poziomie gry. Dobrze przygotowana... Krzysztof Kaczmarczyk Marcin - opinia (1) Miła atmosfera ,super przygotowana nawierzchnia.Warto zagrać i samemu... Marcin