Świetnie (1) Szczerze polecam. Zarówno naukę tenisa, jak i wynajem kortów. rednaxela Kurs instruktora tenisa trojmiasto gdzie zrobic ? (1) jak w tytule czy jest jakaś szkoła w trójmieście która organizuje takie kursy ? Xan POLECAM!! (1) Szkoliłam się u trenera Tybury przez wiele lat, zarówno indywidualnie jak i w... Alicja
tenis zimą i latem (1) w obiekcie kilka kortów i czynna cały rok hala fantastyczne miejsce do gry w... bat Uwaga na negatywne komentarze. (1) Rzadko zaglądam na tą stronę, jednakże po sygnale mojego kolegi, z którym... Daniel Super korty i trenerzy. Polecam ! (1) Zupełnie się nie zgadzam z opinią poprzedniego internauty. Korty są zadbane,... Grzesiek Prawie... jak w domu (1) Gorąco polecam! Jeśli jesteś tenisistą/ tenisistką szukającym fajnej... Łukasz T. Polecam. (1) Od wakacji 2007 grywam na kortach w lecie i w zimie. Korty mają specyficzny... Martyna S. najlepsze miejsce do tenisa (1) Gram tu od dawna ja i moja rodzina.Hala jest zawsze przygotowana,czysta,zima... M. totalna ignorancja zimą (1) zamarznięty kort + zimno + odpowiedź obsługi dlaczego jest zimno: bo nie... Mirosław G.