Lekcje indywidualne (1) Miałam okazję kilkakrotnie skorzystać z lekcji indywidualnych w okresie... Agnieszka treningi (1) Polecam naukę gry w tenisa dla dzieci. Trenerka Paulina na Chwarznie... Kasia Nie polecam (2) Arogancja obsługi, nawierzchnia śliska, niezbyt ciepło w zimie brak dbałości... Marek
Obsługa i klimat 0 (1) Nie spotkałem się jeszcze z tak nie miła obsługą i brakiem profesjonalizmu.... Marcin Gdyńska Akademia Tenisowa (1) młodzi ambitni i zaangażowani trenerzy pracujący z pasją szkolenie dopasowane... rodzic Dzień dobry (1) Czytając opinie dotyczące naszej działalności widzę , że zadowolono są osoby... Właściciel i kadra GAT. Obiekty godne polecenia !!!! (2) Trzy profesjonalne obiekty (łącznie sześć krytych kortów) co ważne obiekty są... Nolo :( (2) No cóż nie mój klimat. Wysokie ceny jestem w stanie zrozumieć, ale... Ania Stan - opinia (1) gram na Kortach Gdyńskiej Akademii Tenisowej regularnie od kilku lat, dzieci... Stan mk - opinia (1) oferta dopasowana do potrzeb, skuteczność wysoka bo trenerzy wymagający,... mk Grałem na Chwarznie, ze wzgledu na wysokie ceny i obsluge nie gram juz tam (1) jw Jack Po prostu rewelacja! (1) Polecam wszystkim, którzy lubią ten sport i szukają odpowiednich warunków do... Wojtek rewelacja ! (1) rewelacja ! olo