Kościół św. Brata Alberta na Przymorzu

Temat dostępny też na forum: Wesele Wesele bez ogłoszeń
Cześć Kobitki!
Mam do Was pytanie. Czy któraś z was miała ślub w kościele św. Brata ALberta w Gdańsku na Przymorzu?
To jest parafia mojego mężczyzny i sie uparł na nią bo zna tam księży a mi się osobiscie nie bardzo podoba ten kościól ponieważ jest jeszcze nie wykończony i raczej w środku nie jest za ładnie.
Z kolei moja parafia jest na zielonym trójkącie i też jest to raczej nowy kościół i też raczej nie ma pięknego wnętrza...
Może któraś z was ma jakieś fotki ze ślubu w jednym z tych kościołów? jak to wyglądało, jak przystroiłyście, jak klimat itp. bo prawdę powiedziawszy jestem przerażona....
Pozdrawiam
KAsia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kościół św. Brata Alberta na Przymorzu

Moja Ciocia brała ślub w Albercie ale to było 5 lat temu Od tamtej pory wiele się zmieniło w kościele Podejrzewam że jak ładnie ozdobicie kwiatami to nie będzie źle-zobaczysz:) A atmosfera w tamtej parafii jest na prawdę wyjątkowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kościół św. Brata Alberta na Przymorzu

Tak własnie słyszałam... tylko szlag mnie trafia jak patrze na te rusztowania na suficie... ;( trzeba będzie kombinować z ustrojeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kościół św. Brata Alberta na Przymorzu

proponuję dekorację kościoła
zainteresowanych proszę o kontakt na maila
pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...