Kosmetyki Artdeco

Czy ktoś orientuje się, gdzie w 3City można kupić kosmetyki Artdeco? Szukam też dobrze zaopatrzonej drogerii. Z góry dziękuję za podpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmetyki Artdeco

nie jest latwo, w Batorym na stoisku na parterze przy schodach babeczka ma czesc tych kosmetykow, ale nie za wiele, a tak to nie mam pojecia gdzie szukac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmetyki Artdeco

Artdeco znajdziesz w perfumeriach Douglas, które są prawie w każdej galerii handlowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmetyki Artdeco

Dzięki za podpowiedź z Douglasem - nie miałam pojęcia, że u nich są kosmetyki Artdeco, bo rzadko kupuję z sieciówkach.
Do tej pory raz na ruski rok robiłam zakupy w mojej ulubionej drogerii w innym mieście, a teraz muszę się przerzucić na zakupy w 3City i stąd moje zagubienie jeśli chodzi o drogerie. Jeszcze pozostaje Internet, ale czasami lepiej jakiś kosmetyk sprawdzić zanim się go kupi.

Jeszcze raz dzięki:)!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmetyki Artdeco

Artdeco to najlepsza marka kosmetyków, jakich do tej pory używałam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmetyki Artdeco

W douglasie znajdziesz wszystko :) Baza pod makijaż i cienie z art. Deco to mistrzostwo świata. Gorzej np. z kremami do twarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kosmetyki Artdeco

Dzięki za opinię o cieniach - jeszcze nie próbowałam tego produktu z Artdeco, a zbliża się czas zakupów:).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczynie kupiłem kosmetyki http://www.twetter.pl/co-podarowac-na-prezent/ po reakcji wnioskuje że trafiłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pierwszy krem na zmarszczki (5 odpowiedzi)

Witajcie :) napiszcie proszę, kiedy zaczełyście używać kremu na zmarszczki? I jaki kremik...

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

Sposób na zakwasy? (32 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...