Koszmarna obsługa

Byłam niedawno w tej lodziarni - polecił mi ją znajomy. Mówił, że sa tam przepyszne lody, ale nic nie wspomniał o obsłudze. Na poczatku jak tylko weszliśmy - wszedł jakiś Pan i krzyknął na cały lokal - szmatę do stołu!!! Okazało się, że to właściel lokalu. Z powodu błędu terminala pobrano mi 2 razy za jedne kupione lody. Właściciele lokalu, (właścicielka najbardziej) zaczęła mnie pytać co ona ma zrobić w tym wypadku: czy chcę jeszcze jeden produkt czy gotówkę. Powiedziałam , że nie chce jeszcze jedne lody, to właścicielka zaczęła podwyższonym tonem mnie pytać: co ona ma zrobić?Zaczęła krzyczeć na mnie, że obwiniam ją w kłamstwie i mrugam oczami t.d.. Takie zachowanie dorosłej osoby, właściciela lokalu po prostu wprowadziło mnie w szok. jestem zażenowana. Lody nie smakowały w ogóle po tej całej akcji.
Jedyną przyjemną osobą w tym lokalu była Pani, która podawała lody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Koszmarna obsługa

ta sama osoba robi 2 negatywny komentarz pod rząd, składnia niczym po podstawówce, wychodzi słoma z butów... albo działanie konkurencji niezadowolonej ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Koszmarna obsługa

Słoma z butów to wychodzi właścicielom, którzy takie komentarze piszą... weźcie się ludzie za siebie, albo zamknijcie lokal, bo szkoda miejsca na takie badziewa w Sopocie...
Każdy by się wkurzył, jak durna obsługa 2 razy ściąga kasę za to samo...Na kurs kasy fiskalnej idźcie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Koszmarna obsługa

Ja nie ma nic wspólnego z właścicielami Baccio, ale Ty najwyraźniej masz z konkurencją... NA początek proponuję czytać ze zrozumieniem: "Z powodu błędu terminala" pobrało 2x środki - co byś wiedziała, że takie rzeczy się zdarzają (tak jak bankomat może nie wydać pieniędzy, albo wydać 2x), gdybyś chociaż raz w życiu takie cudo obsługiwała.

Niestety zamiast zrozumieć sytuację, wszyscy polscy inteligenci ze słomą w butach zaczynają od awanturowania się z bodu ducha winną pracownicą... Szkoda, że zamiast skupiać się na urządzeniu, nie opisał smaku lodów, kawy itd.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2