Marcin - opinia (1) Nie ma lepszej lodziarni w Trójmieście. Palone masło to absolutny "must eat" Marcin Gosia - opinia (1) Przy każdej możliwej okazji zaglądam z nadzieją na ukochany smak bazyliowy... Gosia Gdynianin - opinia (1) Miejsce to znamy od wielu lat i zawsze do niego wracamy kiedy jesteśmy w... Gdynianin
Agata - opinia (1) Najlepsze lody jakie w życiu jadłam. Polecam smak palone masło i wino z... Agata Sebastian - opinia (1) Najlepsze lody rzemieślnicze w Trojmieście! Sebastian Najlepsze lody w Sopocie (1) Nie da się przejść obok z dziećmi i nie zajrzeć do środka . Lody przepyszne... Beata od początku moje ulubione lody (1) mam słabość do waniliowych, ale sorbety i skłonność do wprowadzania nowych... Rafał Marcin - opinia (1) Najlepsze lody naturalne w Trojmiescie! Marcin Kondziu - opinia (1) Sorbety są przecudne, zwłaszcza mango ;-) Kondziu Michał szamborski - opinia (1) Miła obsługa, duży wybór smaków Michał szamborski Mega (1) Wspaniałe lody, super wyczuwalne smaki ( czasami jak kupujemy lody to nie... Ola the Swietne lody (1) Lody swietne, jest teraz drugi punkt wiec większy wybór smaków, bardzo... Olek Uwielbiam! (1) Właściwie za wszystko - za wnętrze, które jest przepiękne, za piekielnie... Piotr supe lody (1) świetny lokal! supe smaki i świetna Szefowa! mich S - opinia (1) Super smaki. Zmieniająca się oferta. Nowe doznania smakowe (gorgonzola,... S Michał - opinia (1) Lody dobre, ale stylu i atmosfery trochę brakuje. Michał pycha! i naturalnie! (1) Bardzo dobre lody! chyba najlepsze w Sopocie! belgijska czekolada przepyszna,... m. Super lody (1) Najlepsze w Sopocie i lepsze od sąsiadów. Wprawdzie droższe, ale za 6zl można... Mk Najpyszniejsze lody :) (1) Jestem stałym klientem od dłuższego czasu i przyznam że zawsze dostaję taki... Robert Bezczelna obsługa (3) Obsługa w tym miejscu to po prostu jakieś nieporozumienie. Nie placi sie malo... Nana