Skandaliczna obsługa (1) Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak żenująco niskim poziomem obsługi... Ola Ocena (1) Ocena ogolna moze byc mylaca. Pomimo ze lokal jest bardzo maly a obsluga... Radek Koszmarna obsługa (4) Byłam niedawno w tej lodziarni - polecił mi ją znajomy. Mówił, że sa tam... Klientka
Polecam wszystkim ;) (1) Odwiedziłem to miejsce zaledwie parę razy, ale już uważam, że ta lodziarnia... Tomek Rok temu było lepiej (1) W zeszłe wakacje byłam stałym gościem Bacio. Lody były bardzo smaczne i nie... Aleksandra Rewelacyjny start (3) Po rewelacyjnym starcie, niestety nadszedł kiepski moment. Początkowo porcje... Emilia Polecam :) (1) Do tej lodziarni chodzimy regularnie i z przyjemnością. Wspaniałe pomysły... Tomasz Klimatyczne pastele (1) Pudełeczkowa kawiarenka o pięknym wnętrzu, przewiązana śliczną kokardką.... BB. Pierwsze wrażenie (1) Październik - kawa bardzo dobra, cena OK Coś do kawy ? Ceny kosmiczne - 15.-... Majka Downsizing... (1) Niestety właściciele po krótkim czasie chyba doszli do wniosku, że podawali... M magda - opinia (2) w majowy weekend odpoczelismy w tej lodziarnii , i tak dobrej kawy nie... magda Włoska nazwa to nie wszystko (1) Smak lodów bez rewelacji, a smak oraz z nazwą nie ma nic wspólnego. Cena nie... Magi Sezon dał się we znaki (1) Gratuluję produktu jakim są własnoręcznie robione lody. Grycan i inne podobne... EasyRider mieszane uczucia, ale intrygujące (1) W niedzielne popołudnie wybrałam się na lody i mimo deszczu w lokalu i przed... Gonia Galopujące ceny (1) lody rzeczywiście baaardzo dobre, ale... na starcie duża porcja lodów... syn Lodziarnia z prawdziwego zdarzenia!!! (1) Byliśmy w Sopocie w weekend, zaszliśmy z przyjaciółmi. Okazało się że lody... vojo Świetne miejsce (1) Najlepsze lody w Polsce! Smak, konsystencja a do tego przystępna cena, ładny... Minie Włoska uczta lodowa w centrum Sopotu (1) Lody są przepyszne, smakują jak prawdziwe włoskie lody!!! Przyznaje szczerze,... Gdańszczanka Idealnie (1) Bardzo smaczne lody i świetny wystrój! Szpadryna Bacio di Caffè - il gusto vero d'Italia (1) Absolutnie fenomenalne miejsce, całkowicie unikalne w okolicy. Po pierwszej... Paulina