Rewelacyjny start

Po rewelacyjnym starcie, niestety nadszedł kiepski moment. Początkowo porcje ogromne ! Teraz porcje małe, za taką samą (jak nie droższą - już nie pamiętam) cenę. Jednak gramatura lodów sprzedawanych rzuca się w oczy. Drodzy właściciele ! Mam nadzieję, że weźmiecie do serca opinie klientów, w tym moją, którzy zauważyli różnicę w wielkości sprzedawanych porcji. Wyczuliście biznes, i teraz próbujecie oszukać i przyoszczędzić. Tak się nie robi ! Zawsze kupowałam największą porcję, i nie żałowałam pieniędzy bo lody pyszne ! Ale porcje, które teraz nakładacie .. naprawdę żal. Pójdę tam za tydzień,sprawdzić czy coś się zmieniło... Jeśli nie, to na pewno będzie to moja ostatnia wizyta u Państwa. Mam nadzieję, że wrócicie do "starych" przyzwyczajeń.
pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Rewelacyjny start

Ależ bzdury Pani wypisuje. Start był rok temu a nie tydzień temu. Porcje są większe niż ustalona gramatura i dobrze Pani wie skoro często u nas bywa. Nasi Goście rozmawiają z nami a nie wypisują się po portalach. Uznaję to za wpis konkurencji i niech Pani nas już nie sprawdza... proszę. Nie kojarzymy Emilii - duża porcja i często w Sopocie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Rewelacyjny start

Rozmawiają z Wami? haha!
Macie tak bezczelne pracownice, że nawet zamówienia nie potrafią normalnie przyjąć, a co dopiero na coś im zwracać uwagę. Paskudna dziewucha za barem jest tak niemiła, że wychodzi się z Waszego miejsca po prostu z ulgą - może zamiast się wykłócać na forach, trochę pokory, bo w Sopocie jest dużo fajniejszych miejsc od Was. Nie mówiąc o kulturze pracowników.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0