Koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego

Wiem, że podobny wątek juz był ale umarł śmiercią naturalną. Chodzi mi bardziej o koszt ekspertyzy takiego rzeczoznawcy. Mieszkanie remontował mi partacz, który twierdzi, że muszę mu jeszcze dopłacić do niedokończonej pracy. Niestety nie chce mi zrobić rozliczenia, które pokazało by co ile u niego kosztuje. Dodam, że to były już znajomy i umawialismy się na zapłatę "za całość". Niestety koleś zabrał manele z mieszkania, nie skończył remontu i chce pieniędzy. Podejrzewam, że żerował na mojej niewiedzy. Ale do sedna. Czy ktoś wie ile może kosztować wycena prac remontowych mieszkania 45 m2? Z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego

co bylo roione jak generaln i w gdansku, koszt to jakies 16 tysi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego

Jaka bzdura!

Przy generalnym to około 100zł m2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego

my za 70m płaciliśmy 350zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego

Proszę o kontakt malgorzata.salata.65@o2.pl. jestem z podobnym problemem nie wiem od czego zacząć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koszt wyceny rzeczoznawcy budowlanego

Witam czy ma pani kontakt do rzeczoznawcy usług remontowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobny przypadek. Czy można wiedzieć, jak zakończyła się ta sprawa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

odezwij sie do mnie etun@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam problem z ekipą dachu..zrobili szybko i pojechali.Juz po opadach widać było wadliwość roboty.Dzwonilam i wreszcie podjechali,naprawili...znów to samo ale w innych miejscach a w trakcie zniszczyli blachodachówka i pokaleczył i folie.Znow dzwonienie.proszenie..nastepna naprawa tylko wybranych miejsc...mam już dość.Jak znaleźć kompetentna osobę do wyceny napraw. ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoniłam 2 dni temu i za łazienkę 2, 55 m dwa i pól tys.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

ile kosztuje budowa domu? (133 odpowiedzi)

Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę o konkrety z Banina.

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (75 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...