Kotek Mamrotek

Przedszkola

Gdańsk, Leszczynowa 90A

Paulina - opinia (1) Urodzinki Bardzo polecam Kotka Mamrotka(ul. Łańcucka) na urodzinki, nie tylko... Paulina Polecam! (1) Świetne miejsce dla dzieci, wspaniałe i bardzo ciepłe opiekunki, smaczne... Paulina angielski (3) Od wakacji chodzę do Kotka na angielski i nie jestem dzieckiem :). Jest... Tomek
UCZĘSZCZAM NA JĘZYK NIEMIECKI ORAZ MOJE DZIECKO UCZĘSZCZA NA ZAJĘCIA KOTKA (1) Witam Sam chodzę do Kotka Mamrotka na zajęcia z języka niemieckiego, Lektor... JAcek Mama poleca (1) Polecam serdecznie punkt opieki kotek;) Moja ukochana córeczka chodzi dwa... gosia Bardzo zadowolona :) (1) Córcia chodzi od października do Kotka Mamrotka. Obie jesteśmy bardzo... Mama Zosi Super opieka poprzez zabawę i miłe spędzenie czasu. (1) Moje Synek nie uczęszcza codziennie tylko sporadycznie...ale zawsze wychodzi... M.B. Profesjonalna i miła opieka jak w domu. (1) Bardzo profesjonalna i miła Pani, która do dzieci podchodzi bardzo... Zadowolona mama Bezpieczeństwo i profesjonalizm (1) Mogę śmiało polecić "Kotka" kazdemu rodzicowi jako punkt opieki nad... Magda