Przemek - ocena (1) Urokliwe miejsce na uboczu Kaszub. Idealne na wypoczynek na łonie natury, z... Przemek Borys - ocena (1) Rewelacyjna obsługa klienta na najwyższym poziomie, dania zaskakująco... Borys Ola - ocena (1) Urokliwa restauracja z przemiłą obsługą. Dania na wysokim poziomie. W karcie... Ola
Kkkkk - ocena (1) Najgorszy hotel jakim miałam do czynienia. Wielkie zero za wszystko. Kkkkk Katarzyna - opinia (2) Polecam samemu przekonać się o urokach tego miejsca, dla mnie wszystko na 6 z... Katarzyna M&J - opinia (2) Hotel Kozi Gród wybraliśmy na miejsce, w którym zorganizowaliśmy nasze... M&J Piotr - opinia (2) Organizowałem imprezę rodzinna. Super sprawa miejsce, jedzenie pokoje na... Piotr Polecam (1) Piękne miejsce, cudowne otoczenie przyjazne dzieciom i zwierzakom, ładne i... Dagmara Ocena pobytu w kozim (2) 5 pobyt i wszystko na 5 z plusem, miła atmosfera, super jedzenie, i świetne... Knap wojciech ferie zimowe 2018 (2) Było super. Bardzo czysto, pokoje bardzo ładne, łózka wygodne, łazienka... Ewa IMPREZA OKOLICZNOŚCIOWA - WESELE (1) Długo szukaliśmy miejsca w okolicach trójmiasta które spełni nasze... Paulina3105 Super miejsce na relaks po ciężkim tygodniu (1) Super obsługa , pyszne jedzenie, cisza, spokój , spa, basen, odwiedzamy to... kris Piękne widoki i fajne podejście. (1) Zajechaliśmy do hotelu podczas wycieczki rowerowej po Kaszubach. Zobaczyliśmy... Mariusz Wyśmienite miejsce (2) Dziękujemy za mile spędzony weekend.Z mężem postanowiliśmy się wybrać na... Dorota i Wojtek Majówka, wspaniale spędzona !!! (2) Spędzona majówka w tym miejscu, była czystą przyjemnością. Nowo oddana część... Maciej Kozi Gród (2) Hotel położony w bardzo ładnym miejscu niedaleko jeziora. Ładne komfortowe... Ania zorganizowany grupowu wyjazd (1) Rewelacyjny wyjazd grupowy. Wszystko przygotowane perfekcyjnie przez Panią... Alicja Pietroń Wesele marzeń :) (1) Koziemu powierzyliśmy organizację ślubu i wesela. Od samego początku... Jesiony Fajnie , Smacznie , Nowo (1) Fajnie , Smacznie ....... NOWO Przyjeżdżam do Koziego Grodu dość często nie... Smakosz Wesele Marzeń (2) tym roku mieliśmy wraz z żoną wesele w Kozim Grodzie. Piękne miejsce idealne... Marek