Klaudia - opinia (1) Moje dziecko nie chce wracać do domu, a to chyba mówi samo za siebie :)... Klaudia Aleksandra - opinia (1) Cudowne miejsce. Ciocie bardzo zaangażowane i pomocne. Pod koniec dnia... Aleksandra Ola - opinia (1) Bardzo polecam! Cała placówka jest bardzo nowocześnie urządzona. Dzieci mają... Ola
Zofia S - opinia (1) Opieka, zabawy, zajęcia - wszystko na plus. W żłobku, jak i w przedszkolu... Zofia S Ania - opinia (1) Wspaniale miejsce, bardzo dobra organizacja pracy. Profesjonalne i rzetelne... Ania Kasia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze żłobka kraina malucha. Przede wszystkim... Kasia Dominik - opinia (1) Moja córka w przedszkolu jest niemalże od początku jego działalności. Od... Dominik MamaNaPełnyEtat - opinia (1) Moja córeczka i ja bardzo polecamy! MamaNaPełnyEtat Misiuszki - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony ze żłobka. Panie są miłe i opiekuńcze. Mój syn... Misiuszki Anna K. - opinia (1) Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moim dzieckiem ,... Anna K. Grzegorz - opinia (1) Placówka zadbana,sterylna,miłe Ciocie. Polecam Grzegorz Karina - opinia (1) Witam . Nie wiem czy się kierowały mojej poprzedniczki ale ja jestem bardzo... Karina Magda - opinia (2) Niestety nie jestem zadowolona z tego żłobka. Panie się zmieniają, dyrektorka... Magda Aaaa - opinia (1) Nie polecam kadra zmienia się co chwilę Aaaa