Kraków - Gdańsk PolskiBus czy TLK?

Tak jak w temacie. Czym lepiej jechać polskim busem czy tlk z kuszetkami? cenowo wygląda tak że polski bus jedzie ok 10 godzin a koszt to 65 zł, Tlk to ok 80 zł (ze zniżką w tym 30 zł za kuszetkę).
Pendolino - super sprawa ale drogo.. Niby istnieje jakieś Promo ale codziennie śledzę i jeszcze nie trafiłam na taką ofertę.

I się zastanawiam, czy w polskim busie te 10 godzin to tak ciężko w nocy i lepiej jednak wybrać TLK z kuszetkami. Czy ktoś z Was jechał tymi środkami transportu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kraków - Gdańsk PolskiBus czy TLK?

a szukales cen na stronach ryanaira
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kraków - Gdańsk PolskiBus czy TLK?

Samolot odpada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kraków - Gdańsk PolskiBus czy TLK?

Polskim busem jedzie się całkiem spoko, tyle że najpierw trzeba się trochę postresować, bo jesli jedzie się z kimś na jednej rezerwacji to nie ma gwarancji, że będzie się siedzieć obok siebie, choć z Gdańska jest duża szansa, że się uda. Zasnąć można, ale wraz z kolejnymi stacjami, na których ludzie wsiadają-wysiadają człowiek się budzi. Pendolino jeśli kupi się 30 dni wcześniej to powinna być zniżka. Kuszetką na pewno wygodniej pod tym względem, że można rozprostować kości, ale z kolei trzeba znosić towarzystwo innych, nie zawsze sympatycznych towarzyszy podróży na tak małej powierzchni. Wszędzie są plusy i minusy ;) udanej podróży :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

W góry pociągiem - gdzie? (49 odpowiedzi)

Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się z dzieckiem na...